چرا من به عنوان یک بزرگسال به اگزما مبتلا می شوم؟ علل ، علائم و درمان ها | جسم و ذهن

اگر اگزما نتیجه یک مانع پوستی معیوب باشد ، بزرگسالی نیز خود ممکن است یک عامل مثر باشد. فینی می گوید: “با افزایش سن ، مانع پوست ما در حفظ رطوبت و ترمیم خود تأثیر کمتری دارد.” در واقع ، حتی یک شکل کامل از اگزما وجود دارد ، اگزمای آستاتوتیک، که اغلب از پوست خشک در بزرگسالان ایجاد می شود. و در حال حاضر ، برای آن دسته از ما کارگران غیر ضروری که هنوز تحت درجات متفاوتی از سفارشات در خانه هستیم ، جلوگیری از خشکی پوست غیرممکن است.

هوای داخل خانه های ما ممکن است فقط خشک تر از آنچه پوست ما نیاز دارد نباشد ، اما همچنین ممکن است کثیف تر باشد. حتی با استفاده از مرطوب کننده ها و / یا تصفیه کننده هوا ، هوای بدون گردش می تواند حاوی گرد و غبار و سایر آلاینده های داخلی باشد که می تواند پوست را مختل کند – و می تواند اگزمای موجود را بدتر کند.

به یاد داشته باشید ، درمان ممکن است

اگر در بزرگسالی از پوستی قرمز و پوسته پوسته رنج می برید ، هم خبرهای خوبی وجود دارد و هم خبرهای بد. زایچنر که به طور معمول اگزما را در بزرگسالان به همان روشی که در کودکان درمان می کند ، می گوید: “ما نمی توانیم اگزما را درمان کنیم ، اما می توانیم آن را تحت کنترل نگه داریم. همه چیز با خوب شدن مانع پوست در حالی که التهاب را کاهش می دهد شروع می شود. و بسته به شدت اگزما ، در صورت جفت شدن با برخی از محصولات بدون نسخه ، کاملاً از طریق نسخه های موضعی قابل درمان است. (برای موارد خشن تر ، ممکن است به درمان های سیستمیک مانند قرص یا مواد تزریقی نیاز باشد).

هادلی کینگ ، متخصص پوست با تاییدیه هیئت مدیره در شهر نیویورک می گوید: “برای همه سنین ، مرطوب سازی و حمایت از مانع پوستی عامل اصلی نگهداری است.” “این بدان معنی است که روزانه چندین بار از مرطوب کننده هایی استفاده می شود که حاوی مواد مرطوب کننده برای آبرسانی ، نرم کننده ها برای حمایت از سد پوست و مواد انسدادی برای قفل شدن رطوبت هستند.”

خط پایین

بخشی از سفر اگزمای بزرگسالان پذیرش عدم حل گلوله نقره ای است و اقداماتی که بیماران می توانند برای کاهش بیماری انجام دهند نیز مواردی است که افراد غیر مبتلا نیز باید انجام دهند. (فقط فکر کنید: کاهش زمان دوش گرفتن ، که می تواند باعث خشک نشدن پوست شود ، همچنین باعث کاهش مصرف انرژی و هدر رفتن آب می شود.) تحقیقات نشان می دهد که روش های درمانی بتنی بیشتری در افق وجود دارد ، و گرچه ممکن است کافی نباشد برای اینکه کاملاً شعله ور شدن شما را درمان کند ، ممکن است روزی زودتر شروع شود ، زیرا دنیا دوباره شروع به باز شدن می کند.

فینی می گوید: “چندین پروبیوتیک موضعی تجاری موجود در زمینه بهبود میکروبیوم پوست وجود دارد که نویدبخش هستند” ، امیدوارم آینده به تولید استانداردتر محصولات متمرکز بر این امر منجر شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>