چرا من به تیغ های تک تیغه روی می آورم

من با ضربات کوتاه به کار خود ادامه دادم و تیغ زیر آب را شستشو دادم تا موهای گیر کرده در صورت لزوم برطرف شود ، تا جایی که پاهایم صاف و بدون مو شد. عادت اصلاح من خیلی بهتر و بدون درد بود. از آنجا که هیچ فشاری لازم نیست ، من مجبور نبودم خیلی سخت کار کنم ، و تیغه آن به اندازه کافی تیز است که مجبور نیستم از همان نقطه بارها و بارها عبور کنم.

مسلماً ، هنگام اصلاح ، تمایل به استفاده از شستشوی بدن بیشتر از کرم های مو یا کف است ، اما کاملاً شیفته و تحت تأثیر فرمول Shave Pillow قرار گرفتم. با توجه به مارک تجاری می توان آن را روی پوست مرطوب یا خشک و حتی به عنوان مرطوب کننده استفاده کرد ، بنابراین می توانید آن را در کیف خود رها کرده و در صورت لزوم استفاده کنید. من از قوام مایع آن بسیار لذت می برم ، که به هیچ وجه احساس کرم ها یا کف هایی که من استفاده کرده ام نمی شود. این مواد پاک کننده را اعمال می کند و به یک کف یا کف غنی تبدیل نمی شود.

من چند و چند لجن را در اینجا و آنجا مشاهده کردم که شیمی دان لوازم آرایشی Ginger King به آنها می گوید جذابیت به احتمال زیاد به دلیل استئارات سدیم است (ماده ای که برای ساختن صابون برای ضخیم شدن و کف کردن استفاده می شود) و سه سورفاکتانت دیگر (ایزیونات ، گلوتامات و سولفونات) در فرمول. وی می گوید ، سورفاکتانت ها بسیار ملایم هستند ، به همین دلیل کف زیادی تولید نمی کند. همچنین با دسته ای از مواد مرطوب کننده و تسکین دهنده مانند آب کاکتوس ، گلیسیرین ، روغن میوه زیتون و عصاره های قارچ فرموله شده است. آب کاکتوس و قارچ های آداپتوژنیک با مزایای ضد التهابی به پوست تحریک شده کمک می کنند ، در حالی که روغن میوه زیتون به گفته کینگ مرطوب کننده است. وی به اشتراک می گذارد: “گلیسیرین همچنین به مرطوب سازی و همچنین در حفظ محصول کمک می کند.”

باید اعتراف کنم ، تیغه وزنه برداری هانی و بالش اصلاح روش اصلاح من را تغییر داده است. من همچنین دوست دارم که از زمان ماندگاری ابزار Hanni ، نیازی نیست که هر وقت تیغ کسل می شود تیغ جدیدی بخرم. من تیغ ​​را تا جایی که می خواهم نگه می دارم و وقتی زمان آن فرا می رسد تیغه ها را می اندازم ، که به گفته ایلیاس ، بسته به درشت بودن مو بعد از سه تا پنج اصلاح باید اتفاق بیفتد. وی همچنین توصیه می کند که برای جلوگیری از زنگ زدگی احتمالی مطمئن شوید که تیغ و تیغ خشک نشده است و هر ماه یا با استفاده از آب و صابون یا مالیدن الکل ، تیغ را کاملاً تمیز کنید.

من قطعاً تفاوت را با این تیغ ​​تک تیغه احساس می کنم. پاهای صاف و بدون لگن من به خاطر تجربه اصلاح بدون درد و غیر سخت آنقدر شکرگزار هستند که صادقانه بگویم فکر نمی کنم دوباره به تیغ یکبار مصرف و چند تیغه برگردم.

ریش تراش هانی با وزن 38 دلار و بالش تراش با 22 دلار به فروش می رسد و هم اکنون در سایت heyhanni.com در دسترس است.

بالش تراش هانی روی زمینه سفید
  تیغه وزنه هانی در زمینه سفید

بیشتر بخوانید داستان های مربوط به حذف مو:


اکنون 21 نوع مختلف از بین بردن موهای زائد پا را تماشا کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>