چرا لزلی مان نمی خواهد دختر مود آپاتو هرگونه خالکوبی کند – مصاحبه

آپاتو به مادرش یادآوری می کند: “تو گفتی مثل مثلث است.”

مان یادآوری می کند: “و من فکر نمی کنم که او برای این که من آن را برطرف کنم هزینه می کرد.”

آپاتو ، که اخیراً موهای خود را نیز آزمایش کرده و موها را قرمز رنگ کرده ، می خندد: “او به شما اجازه می دهد که از عواقب آن رنج ببرید. او به سرعت مجبور شد آن را به سبزه طلایی معمول خود تغییر دهد – اما نه به دستور مادرش.

آپاتوو که مشغول فیلمبرداری از فصل جدید این سریال است ، می گوید: “من فکر می کردم که آنها این کار را در محل کار دوست دارند و این کار را نمی پسندند ، بنابراین مجبور شدم آن را رنگ کنم. رضایت. هر چند مان قرمز را دوست داشت و آپاتو می گوید مادر از آزمایش زیبایی او و خواهرش آیریس حمایت می کند – با یک استثنا. “بنابراین او مانند این است:” هیچ وقت هیچ خال کوبی ، هیچ چیز دائمی نیست ، اما موهای خود را رنگ کنید یا هر طور که می خواهید کوتاه کنید. “

اما مان اصرار دارد که قانون بدون خال کوبی برای او دلیل خوبی دارد. او توضیح می دهد: “من عاشق خال کوبی هستم ، اما تنها دلیلی که می گویم این است که ، به عنوان یک بازیگر ، شما باید یک ساعت زودتر از آنچه بطور معمول مجبور شوید روی صندلی آرایش بنشینید و روی آنها را بپوشانید ، بیدار شوید.”

به عنوان فردی با آستین خال کوبی و تمایل به تئاتر در جامعه ، می توانم تأیید کنم ، این توصیه خوبی است. به نظر می رسد ، درست مثل تبلیغات خود در Jergens ، مان در واقع است پر شده از توصیه های خوب

توصیه های محبوب مان در آخرین کمپین جرگنز برای روز مادر وجود ندارد. در عوض ، مجموعه ای از مادران واقعی دیگر – همه آنها از راه های مختلف مادر شده اند – و فرزندانشان است. و اگر آن بچه ها چیزی شبیه مود و آیریس باشند ، سرانجام به مادرانشان مشاوره می دهند.

مان می گوید: “قبلاً این بود که مود و آیریس همیشه وارد می شدند و تمام آرایش های من را می دزدیدند و حالا من وارد می شوم و آرایش مود و آیریس را می دزدم.” “آنها هر چیز زیبایی را به طور روزمره به من آموخته اند.”


بیشتر توصیه های مراقبت از پوست را بررسی کنید:


اکنون 100 سال موهای قرمز را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>