چرا قرص محصولات مراقبت از پوست شما و چگونگی جلوگیری از آن – مشاوره متخصص

آیا در مورد بهترین درمان های پوست سر ، گپ های گروهی را شروع می کنید؟ لایه بردارهای Google AHA و BHA تا ساعات آخر؟ شما مردم ما هستید و ما می دانیم که شما عاشق خواهید شد علم زیبایی، مجموعه ای در Allure.com که به عمق چگونگی و چرایی پشت محصولات مورد علاقه شما می پردازد. برای بی حوصلگی حتی بیشتر ، بررسی کنید پادکست علم زیبایی، تهیه شده توسط ویراستاران ما.

اتفاقات بدتری هم می تواند برای شما بیفتد قرص مخصوص مراقبت از پوست – هنگامی که محصولات شما شروع به تشکیل گرانولهای رنج آور و رنج آور می کنند که می سازند و می سازند تا زمانی که کاملاً از روی پوست شما بریزند – اما مطمئناً این باعث آزاردهنده شدن شما نمی شود زیرا شما احتمالاً کارهای زیادی را برای کارهای روزمره خود انجام می دهید. به گفته کارشناسان ، چند دلیل مختلف وجود دارد که این اتفاق می افتد. خوشبختانه حل این مسائل واقعاً آسان است.

محصولات مراقبت از پوست خود را به ترتیب مناسب استفاده کنید

اول از همه ، مونا گوهرا ، متخصص پوست با تاییدیه هیئت مدیره مستقر در کانتیکت ، می گوید ممکن است محصولات شما پیلینگ کنند زیرا شما آنها را به ترتیب اشتباه استفاده می کنید. همانطور که وی توصیه می کند ، یک قانون کلی برای رعایت ساده این است که “محصولات را از سبک تا سنگین” استفاده کنید.

Shari Marchbein ، متخصص پوست ، دارای مجوز از هیئت مدیره شهر نیویورک ، معمولاً استفاده از سرم ، سپس مرطوب کننده و سپس SPF (حداقل 30 یا بالاتر) را به صورت روزانه توصیه می کند ، که “به محصولات با بیشترین میزان فعالیت اجازه می دهد تا از نزدیک با پوست در تماس باشند.”

برای جلوگیری از حتی بیشتر سوراخ کردن ، می توانید هنگام لایه بندی به محصولات با فرمول مشابه نیز پایبند باشید. جینجر کینگ ، شیمیدان لوازم آرایشی توضیح می دهد: “اگر وقتی که مصرف کننده محصولات را لایه لایه می کند ، این بدان معنی است که محصولات لایه ای ناسازگار است – مانند محصولات با پایه آب و روغن به خوبی مخلوط نمی شوند.

وقت شیرین خود را در هنگام لایه بندی مواد بگذارید

بی صبری محض برای انجام کارهای معمول مراقبت از پوست یکی دیگر از دلایل شایع است. مارچبین توضیح می دهد: “معمولاً پیلینگ به این دلیل اتفاق می افتد که ما قبل از استفاده از محصول دیگر زمان کافی برای خشک شدن هر محصول را نمی دهیم.”

راه حل این مسئله بسیار ساده است. او می گوید: “به طور معمول ، دادن کمی وقت اضافی – یک دقیقه یا بیشتر – بین لایه ها از این امر جلوگیری می کند.” بنابراین بین لایه های مراقبت از پوست یک استراحت قهوه یا شراب انجام دهید.

به گفته گوهارا ، هنگامی که مردم بیش از حد از هر محصول خاصی را استفاده کنند ، ممکن است پیلینگ نیز اتفاق بیفتد. باز هم ، راه حل این علت پیلینگ کاملاً قابل توضیح است. گوهرا توصیه می کند: “از محصولات سبک تر و کمتر از آنها استفاده کنید.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>