پیش پرده راه اندازی مجدد “Gossip Girl” پر از مو و آرایش شگفت انگیز است – عکس ها را ببینید

HBO Max

زویا ، دختر جدید به ظاهر خجالتی و شیرین ، قطعاً در طول فصل یک بشقاب سالم برای ما الهام خواهد گرفت ، اگر ظاهری که در این تریلر به چشم می خورد ، چیز خوبی باشد. او ابتدا در موج های شل و الگنات ظاهر می شود که روسری سبز مانند یک سر بند بسته است (هوم ، تقریباً به نظر می رسد ادای احترام به بلر والدورف است ، نه؟) و بعداً تاج کاملی از فرهای خیره کننده ، یک دم اسبی بافته شده که همه تا ته لبش پایین بیاید و یک انفجار مستقیم سوزنی به وسط و با آرایش چشم طلای درخشان جفت شود.

HBO Max
HBO Max
HBO Max

و این فقط نگاه های دو شخصیت است – وجود دارد نه اعضای اصلی بازیگران در این نمایش ناخوشایند. سر ما فقط به این فکر می کند که وقتی این نمایش از 8 جولای شروع به پخش می کند ، باید چند نگاه را کپی کنیم (و در مورد آنها بنویسیم).

شما می توانید تمام تریلر بالا را تماشا کنید – فقط خود را برای درام ، رابطه جنسی ، تعقیب اینترنت ، سرقت دوست پسر آماده کنید … خوب ، شما تمرین را می دانید.


اخبار زیبا و جذاب بیشتر:


اکنون ، ببینید تکامل آرایش چشم در 100 سال گذشته چگونه تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>