پیش بینی های فال مریم مقدس برای شما چه معنی دارد

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیت باکره.

به اردیبهشت خوش آمدید عزیزم باکره! ماه گذشته برای ارتباط با خواسته های عاشقانه و جنسی خود چند کار انجام دادید. همه در مورد مرتب بودن نشانه شما صحبت می کنند ، اما افراد کافی در مورد چفت بودن شما بحث نمی کنند. به همین دلیل مهم است که در مورد نیازهای خود صحبت کنید ، بنابراین ممکن است آنها را به صورت واقعی نشان دهید. وقتی سیاره حاکم شما ، پیام رسان Mercury ، وارد جوزای پرفروش و دهمین خانه وضعیت اجتماعی شما می شود دوشنبه ، 3 مه، متوجه می شوید که با دیگران بر سر منافع مشترک خود پیوند برقرار می کنید. اگرچه ممکن است به معنای یافتن شرکای جدید نباشد. این حمل و نقل شما را ترغیب می کند ، از طریق اینترنت یا با خیال راحت در زندگی واقعی ، در جوامع همفکر خود با دیگران ارتباط برقرار کنید ، جایی که می توانید رابطه جنسی خود را بیان کنید و واقعاً مانند خود احساس کنید.

زهره ، سیاره عشق ، زیبایی و فراوانی در جوزا و دهمین خانه وضعیت اجتماعی شما به عطارد پیوست شنبه 8 مه. وضعیت اجتماعی غالباً با شهرت همراه است ، اما این منطقه از نمودار شما همچنین بر هر موقعیت اجتماعی حاکم بر شما حاکم است. برای شما ، شیرین باکره ، این حمل و نقل ممکن است به معنی نزدیک شدن با له یا شریک زندگی شما باشد. آسیب پذیر بودن و باز کردن نیازهای شما می تواند کار خوبی باشد. از ماه جدید زمینی در برج ثور استفاده کنید سه شنبه ، 11 مه، برای گذراندن اوقات صمیمی با معشوق خود ، له کردن ، یا تنها بودن با یک اسباب بازی جنسی.

مشتری ، سیاره فراوانی ، وارد ماهیان رویایی و هفتمین خانه مشارکت شما می شود پنجشنبه ، 13 مه. این حمل و نقل در واقع تجلی رویاها به واقعیت است و ستاره ها در سراسر روابط شما زرق و برق می پاشند. این زمان قدرتمندی برای عشق است. اگر مجرد هستید ، انتظار ملاقات با شخص جدیدی را دارید و اگر با هم مشارکت دارید ، روابط خود را تعمیق و تعمیق کنید. همه ما سزاوار لذت و عشق هستیم ، به خصوص پس از سال گذشته.

بله ، شما گوشه نشین زودیاک هستید ، اما این بدان معنا نیست که شما از فاصله های اجتماعی نسیم. این بیماری همه گیر تأثیر عجیبی به همراه داشته است. شما همچنین شفا دهنده زودیاک هستید و عاشق دیدن شکوفه ها و واکسیناسیون گل ها هستید. فصل جوزا شروع می شود پنجشنبه ، 20 مه ، و همه ما را ترغیب می کند تا دوباره با خیال راحت معاشرت کنیم. وقتی سیاره سختگیرانه زحل از عقب برگردد یکشنبه 23 مه به یکشنبه ، 10 اکتبر، همه ما ترغیب خواهیم شد که مرزهای خود را اعلام کنیم و زندگی ای را ترتیب دهیم که شبیه آنچه که می خواهیم باشد. در سطح راحتی خود تنظیم کنید. اگر بازگشت به پاتوق های حضوری در حال حاضر عجیب باشد ، مشکلی نیست. می توانید با سرعت خود حرکت کنید.

در ماه قوس در ماه قمر و ماه گرفتگی کامل استفاده کنید چهارشنبه ، 26 مه، برای مراقبت از انتهای شل. در صورت بروز اختلافات اخیر با شریک زندگی یا دوست خود ، از طریق ایمیل ها تماس بگیرید و آنها را حل کنید. ماه گرفتگی ها ملکه های درام هستند ، بنابراین بهترین زمان برای بیرون رفتن یا شروع یک پروژه جدید نیست. درعوض ، کارها را به هم بپیچانید و سپس برای ادامه کار آماده شوید. ماه با رو به عقب رفتن عطارد به پایان می رسد شنبه ، 29 مه. به هیچ وجه سابق نخواهید افتاد که می داند چگونه از طریق متن شما را به خود جلب کند – سابقاً به دلیلی سابق در گذشته ما است. در زندگی عاشقانه فعلی شما خیلی خیر اتفاق می افتد تا عقب نماند. در ماه ژوئن امن باشید و شما را می بینیم!

زندگی عاشقانه ات در آتش است ، دوشیزه. مژه های افسانه ای خود را در له شدن خفاش دهید: ریمل مژه بدون محدودیت Ilia در After Midnight، 28 دلار (اکنون خرید کنید)

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:

اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>