پیش بینی های فال متولدین آوریل برای شما چه معنی دارد

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیتی ترازو.

به آوریل خوش آمدید ، ترازو! شما توسط ناهید ، الهه عشق اداره می شوید. شما نمی توانید به این واقعیت کمک کنید که روابط عاشقانه از اهمیت بالایی برای شما برخوردار است. ماه گذشته به شما یادآوری کرد که مهم است که در ارتباطات خود با دیگران نیازهای خود را روی میز بگذارید. هنگامی که سیاره عطارد وارد برج برج حمل برجسته و هفتمین خانه مشارکت شما می شود شنبه ، 3 آوریل، ستاره ها به شما کمک می کنند آنچه ممکن است برای شما از دست رفته باشد را بیان کنید. این حمل و نقل شما را به آرامی تحت فشار قرار می دهد تا به شریک زندگی خود بگویید یا آنچه را می خواهید خرد کنید ، بنابراین از این شفافیت جدید استفاده کنید. سپس ، در ماه جدید در برج حمل یکشنبه ، 11 آوریل، نتایج قاطع بودن را می بینید. از این شب برای عشق ورزیدن استفاده کنید یا به برنامه های دوست یابی برگردید.

ناهید وارد برج ثور و هشتمین خانه جنسی ، مرگ و تحول شما می شود چهارشنبه 14 آوریل. این ماه اساساً در تمام زندگی جنسی شما نعمت هایی پاشیده است. با این حال ، فراموش نکنید که برای به دست آوردن رابطه ای که می خواهید ، باید کار را ادامه دهید. خانه هشتم نیز درباره تولد دوباره است و شما باید یاد بگیرید که عادت های قدیمی بمیرند تا عادت های سالم جای آنها را بگیرند. همکاری با یک درمانگر یا تلاش برای مراقبه را در نظر بگیرید. اگر بتوانید ریشه ناامنی های خود را بشناسید و روی پاکسازی آنها کار کنید ، می توانید در راهی به عشق مورد علاقه خود برسید.

مراقبت از پوست ، حمامهای طولانی و میان وعده ها را انجام دهید زیرا فصل مجلل Taurus شروع می شود دوشنبه 19 آوریل. در همین تاریخ ، پیام رسان مرکور نیز وارد برج ثور و هشتمین خانه جنسیت ، مرگ و تحول شما می شود. این موضوع تم نوسازی را ادامه می دهد. اگر توانستید نیازهای خود را برطرف کنید و عادت های بد را کنار بگذارید ، این انتقال چیزی نیست جز برکت دیگری برای زندگی عاشقانه شما. لذت ببرید عشق را رها کنید و تا آنجا که می توانید ارگاسم کنید.

سیاره جنگنده مریخ در حال مراقبت از سرطان و دهمین خانه وضعیت اجتماعی شما است جمعه 23 آوریل. شما احساس شجاعت می کنید ، ترازو ، و فقط ممکن است شجاعت داشته باشید که در یک شرایط سخت برای خود بایستید. در این تاریخ ، ممکن است توجه شما به حرفه شما معطوف شود. اکنون که زندگی عاشقانه شما احساس پایداری می کند ، شما آماده جنگیدن برای دستمزد و شناخت حرفه ای هستید که لیاقت آن را دارید. ماه کامل در عقرب و خانه دوم مالکیت شما دوشنبه ، 26 آوریل پیشگویی خوبی برای حساب بانکی شما است. ماه کامل فرصتی است برای بهره مندی از تلاش های سخت ما.

آوریل با شروع پلوترو رو به عقب به پایان می رسد سه شنبه ، 27 آوریل. به نظر می رسد پلوتو تقریباً نیمی از هر سال در آسمان به عقب حرکت می کند ، بنابراین استرس نداشته باشید. این خاص به شما کمک می کند تا شیاطین ، جناح تاریک و عادت های ناسالم را که مانع شما می شود ، بررسی کنید. ممکن است ترسناک به نظر برسد ، اما شما در حال حاضر بیشتر ماه آوریل را برای انجام این کار مهم صرف کرده اید ، پس فقط در مسیر خود باشید و حتماً برای مراقبت از خود وقت بگذارید. ما شما را در ماه مه خواهیم دید!

فصل ثور از شما می خواهد مراقبت از خود را بسیار جدی انجام دهید ، ترازو. بدون اینکه بانک بشکنید خود را ناز کنید: کرم صورت Hydration Hydration ، 15 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>