پیش بینی های فال بکر آوریل برای شما چه معنی دارد

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیت باکره.

به آوریل خوش آمدید ، باکره! شما به هوش خود مشهور هستید ، اما آرامش ذهن پر مشغله شما کار سختی است. ماه گذشته از شما خواسته است تا آرام شوید و شروع به آرامش کنید. بر شنبه ، 3 آوریل، مسنجر سیاره عطارد وارد اعتماد برج حمل و هشتمین خانه جنسی ، مرگ و ارتباطات شما می شود. حتی هنگامی که سعی می کنید کم کار کنید ، بهره وری برای شما مهم است ، چه در زندگی شخصی و چه در زندگی شغلی شما نمی توانید از نقایص خود یاد کنید و اگرچه ممکن است فقط بخواهید کمک کنید ، اما گاهی اوقات دیگران فکر می کنند بیش از حد انتقاد می کنید. این حمل و نقل از شما می خواهد تاکتیک های ارتباطی خود را دوباره ارزیابی کنید ، و از سعی کردن رویکرد دلسوزانه تر نترسید.

در ماه نو در برج حمل در یکشنبه ، 11 آوریل، روشی را امتحان کنید که پیام خود را با تردید یا عاشقی به سادگی به آنها تعارف کنید. چیزهای قند قند نکنید ؛ صداقت برای شما خیلی مهم است احساس خود را به آنها بگویید ، از جمله اینکه چرا دقیقاً از آنها قدردانی می کنید. مجلس هشتم نیز بر رابطه جنسی حاکم است ، بنابراین صمیمیت نیز ممکن است در کارت های شما باشد.

سیاره عاشق ونوس وارد برج ثور احساسی و نهمین خانه فلسفه شما می شود چهارشنبه 14 آوریل. هنوز هم مهم است که به عزیزان خود بگویید چقدر از آنها قدردانی می کنید ، اما همچنین باید از خود مراقبت کنید ، دوشیزه. این حمل و نقل به ذات فکری شما متوسل می شود و شما را ترغیب می کند تا شیوه عاشقانه خود را کشف کنید. اگر در مورد آن چیزها کنجکاو بوده اید ، زمان مناسبی برای کشف گرایش جنسی ، جنسیت یا قالب روابط شماست.

با گرمتر شدن هوا و شروع فصل مجلل ثور دوشنبه 19 آوریل، شما احساس دلگرمی می کنید که بیرون بروید و معاشرت کنید (البته در حالی که از پروتکل های ایمنی همه گیر پیروی می کنید). در همین تاریخ ، سیاره حاکم شما ، ارتباط برقرار کننده عطارد ، وارد برج ثور و نهمین خانه فلسفه شما می شود. این حمل و نقل فرصتی دیگر است تا دقیقاً احساس خود را به خرما ، خرد شدن یا شریک زندگی خود بگویید. اگر می خواهید چیز جدیدی امتحان کنید ، اکنون زمان خوش شانسی برای انجام این کار است.

بر جمعه 23 آوریل، سیاره جنگنده مریخ وارد سرطان احساسی و خانه یازدهم دوستان شما می شود. به دلیل واکسن COVID-19 و گرمای هوا ، افراد بیشتری می توانند با خیال راحت دور هم جمع شوند. چه کسی می داند ، شما حتی ممکن است بتوانید کاری مانند دیدن بهترین دوست خود را برای اولین بار در یک سال انجام دهید. شما برای زنده ماندن در این جنگجو هستید و نشان دادن احساسات شما اشکالی ندارد. گریه با دوستان در هنگام پیک نیک در پارک یک روش عالی برای گذراندن فصل ثور است.

ماه کامل در عقرب در دوشنبه ، 26 آوریل سومین خانه ارتباطی شما را روشن می کند. این زمان مناسب برای برقراری نیازهای جنسی خود به یک شریک زندگی ، یا خودارضایی با خیالی است. آرام باشید و از آن لذت ببرید. بالاخره این فصل ثور است. روز بعد ، در سه شنبه ، 27 آوریل، پلوتو ، سیاره تحول ، سالانه عقب مانده خود را آغاز می کند. در این مدت ، خواهید دید که کاری را که در اوایل این ماه آغاز کرده اید ، شناسایی می کنید و خواسته های قبلی را نادیده گرفته اید و آنها را زنده می کنید. از آن لذت ببرید ، و در ماه مه شما را می بینیم!

با گرم شدن هوا ، ممکن است در این ماه کمی بیشتر از خانه بیرون بروید ، دوشیزه. از پوست زیبای خود محافظت کنید: کرم ضد آفتاب Fent Skin Hydra Vizor Invisible Moisturizer Broad Spectrum SPF 30 ، 35 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>