پیش بینی های فال برج میزان ممکن است برای شما چیست

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیتی ترازو.

به مه خوش آمدید ، زیبا ترازو! ماه گذشته شاهد بودید که پس از ماه ها احساس راکد و ناامید شدن ، به رسمیت شناخته می شوید. وقتی پیام رسان مرکور وارد گفتگوی جوزا و نهمین خانه فلسفه شما می شود دوشنبه ، 3 مه، وقت آن است که نگاهی به نحوه تعامل با دیگران بیندازیم. شما نشانه تعادل و عدالت هستید و در نتیجه ، تقابل را دوست ندارید. شما می خواهید صلح را حفظ کنید ، اما این باعث می شود که منفعلانه و پرخاشگرانه صحبت کنید. این حمل و نقل از شما می خواهد که روی ارتباط مستقیم کار کنید.

نشانه حاکم شما ، ناهید ، سیاره عشق ، نیز وارد جوزا و نهمین خانه فلسفه شما می شود شنبه 8 مه. در ادامه موضوع از هفته قبل ، به چگونگی برقراری ارتباط با کسانی که با آنها رابطه عاشقانه دارید فکر کنید. یک بار دیگر ، ممکن است دریابید که باید مستقیم تر باشید. هدف شما هرگز ایجاد صدمه نیست ، اما گاهی اوقات می توانید سیگنالهای مختلفی را ارسال کنید یا حتی افراد ارواح را متوجه شوید. حتی اگر دلیل انجام این کارها پرهیز از درام باشد ، اجتناب از مسائل نیز می تواند مشکلاتی ایجاد کند. اگر صحبت مستقیم در مورد خواسته ها ، نیازها و افکار خود درباره موضوعات حساس ، شما را می ترساند ، با توجه به همکاری با یک درمانگر.

ماه جدید در برج ثور و هشتمین خانه جنسی شما در سه شنبه ، 11 مه، فرصتی را برای شما ایجاد می کند تا تغییرات سالم را در زندگی جنسی خود اعمال کنید. این قسمت از نمودار شما نیز بر تغییر شکل حکم می کند و قمرهای جدید آغازهای تازه ای را نشان می دهند. از این شب استفاده کنید تا مستقیماً با یک فرد خرد کننده یا شریک در مورد خواسته ها یا نیازهای خود صحبت کنید.

سیاره خوش شانس مشتری وارد ماهی های روانی و ششمین خانه بهداشت شما می شود پنجشنبه ، 13 مه. در این ماه تا کنون ، شما عمیقاً به روابط خود با افراد دیگر نگاه کرده اید ، اما این حمل و نقل بر شما متمرکز است. به چه چیزی احتیاج داری ، ترازو؟ بله ، حمل و نقل در خانه بهداشت شما نشان دهنده این است که هماهنگی با بدن جسمی شما مهم است ، اما این نیز زمانی است که باید به سلامت عاطفی و روانی خود توجه کنید. با خود مشورت کنید و از اینکه کمی خودخواه باشید نترسید.

فصل جوزا های اجتماعی از آغاز می شود پنجشنبه ، 30 اردیبهشت. هوا گرمتر می شود ، مردم واکسینه می شوند و جهان به آرامی در حال بازگشایی است. با دیدن دوستان دوباره هیجان زده شوید ، اما به یاد داشته باشید که اگر بعد از یک سال فاصله اجتماعی لازم ، هنوز به فضای شخصی نیاز دارید ، کاملاً طبیعی است. شما اخیراً چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته اید ، ترازو عزیز. وقتی سیاره سختگیرانه بابا زحل از عقب افتاده می رود یکشنبه 23 مه به یکشنبه ، 10 اکتبر، همه ما مجبور خواهیم شد یک زندگی اجتماعی را مطابق با سطح راحتی داخلی خود رقم بزنیم. وقت خود را بگذارید و با سرعت مطابق با شرایط مناسب خود را تغییر دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>