پیش بینی های فال برج میزان در ماه جولای برای شما چه معنی دارد

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیتی ترازو.

خوش آمدید به ماه جولای ترازو! در پایان ماه ژوئن ، سیاره حاکم شما زهره وارد لئو شد و زندگی عاشقانه شما با سرگرمی فوران کرد. در واقع شما آنقدر سرگرم می شدید که ممکن است برخی از مسئولیت های خود را نادیده بگیرید. مشکلی نیست – همه ما گاهی اوقات این کار را انجام می دهیم ، اما مهم است که هنگام وقوع آن توجه کنیم و به مسیر درست برگردیم. هنگامی که ناهید عاشقانه در لئو با سختگیرانه زحل در کودک وحشی دلو در مخالفت می کند سه شنبه ، 6 ژوئیه، شما شروع به دیدن مکانهایی می کنید که ممکن است کمی پیشرفت داشته باشید. شما می توانید زندگی عاشقانه مهیج خود را حفظ کنید ، اما همچنین باید خواب کافی را شروع کرده و سلامتی خود را در اولویت قرار دهید.

ماه جدید ، که آغازگرهای جدید است ، در جمعه 9 جولای، روز مناسبی برای شیرجه رفتن به مراقبت از خود بیشتر است. یک ماسک صورت جدید را امتحان کنید یا با معشوق خود را بغل کنید و در تلویزیون جا بیفتید. شما همیشه یک مهمانی مهمانی مهمانی ترتیب می دهید و تا به امروز بسیار سرگرم کننده هستید ، اما باید در تقویم اجتماعی خود برای استراحت وقت بگذارید. به یاد داشته باشید که زندگی حرفه ای شما نیز مهم است! بر پنجشنبه ، 15 جولای، یک دنباله دار که به Chiron معروف است ، “شفا دهنده زخمی” ، در برج حمل شجاع به قهقرا می رود. در این مدت ، ضربه قدیمی ممکن است دوباره ظاهر شود ، که می تواند از نظر احساسی خسته کننده باشد. در حالت ایده آل ، شما از قبل یک برنامه خودمراقبتی محکم در دست اجرا دارید تا مجبور نشوید به تنهایی با شیاطین خود کنار بیایید.

دنباله دار دیگری ، معروف به وستا ، نیز حرکت می کند و نشانه شما را روشن می کند دوشنبه ، 19 ژوئیه. وستا بر آنچه مقدس یا جادویی در نظر می گیریم ، حاکم است. از آنجا که شما نشانه تعادل و عدالت هستید ، این حمل و نقل باعث می شود زندگی خود را برای بی عدالتی جستجو کنید. شما ممکن است احساس کنید که با هر دوستی که در روابط ناسالم احساس می کنید صادق باشید ، اما به یاد داشته باشید که این می تواند گفتگوی سختی باشد. وقتی صحبت می کنند به آنها گوش دهید و هر طور که می توانید از آنها حمایت کنید. همچنین باید با خود روبرو شوید و آماده باشید تا هرگونه روابط سمی در زندگی خود را آزاد کنید. اجازه ندهید کسی نیروی زندگی شما را تخلیه کند.

ارتباط صادقانه شما با دیگران ممکن است نتیجه دهد وقتی سیاره حاکم شما ، ناهید – الهه عشق ، زیبایی و فراوانی – وارد مسئولیت باکره شود چهارشنبه 21 ژوئیه. هنگامی که جوان تر بودید ، ترازو ، بدون توجه به آینده ، تصمیم های عاشقانه ای را بر اساس قلب خود (یا ، بیایید قبول کنیم ، هوس) اتخاذ کردید. اکنون ، شما همچنین منطقی فکر می کنید و شرکایی را جذب می کنید که در چندین سطح برای شما مناسب باشند. آماده شوید تا در بسیاری از خرما ها بروید و آن مژه های زرق و برق دار را بزنید.

فصل لئو از آغاز می شود پنجشنبه 22 جولای، باعث می شود همه ما کمی جسورتر باشیم. یک ماه کامل قدرتمند در دلو خارج از مرکز جمعه 23 جولای پنجمین خانه لذت شما را روشن می کند. این یعنی چی؟ این بدان معنی است که شما باید از این شب استفاده کنید تا احساس خوبی به شما دست دهد. خودارضایی کنید ، غذاهای مورد علاقه خود را بخورید و زندگی را به روشی جشن بگیرید که برای شما احساس بهتری داشته باشد. بسیاری از ما مشروط به احساس بدی نسبت به اختصاص وقت برای مراقبت از خود هستیم ، اما برای پیشرفت در زندگی شغلی و شخصی بسیار مهم است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>