پیش بینی های فال برج میزان خرداد برای شما چه معنی دارد

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیتی ترازو.

خرداد مبارک ، جذاب ترازو! در پایان ماه مه ، به خود مراقبتی متمایل شدید تا استرس را به حداقل برسانید. این روند را ادامه دهید. وقتی سیاره ناهید ، الهه عشق ، زیبایی و فراوانی (که اتفاقاً سیاره حاکم شماست) وارد سرطان احساسی و خانه اول خود در چهارشنبه ، 2 ژوئن، شما به روشهایی که در آن غفلت می شوید ، نگاه خواهید کرد. آخرین باری که در گلبرگهای گل رز غسل داده اید یا اجازه داده اید کسی برای شما آشپزی کند ، کی بوده است؟ این حمل و نقل اهمیت دریافت را به شما یادآوری می کند. ونوس آنقدر الهه داغ است که فقط انتظار دارد همه او را ناز کنند ، بنابراین خیلی سخت کار را متوقف کنید و صفحه ای از کتاب این سیاره را بردارید.

پنجشنبه ، 10 ژوئن، یک خورشید گرفتگی و هرم ماه آشفته را در جوزا و خانه فلسفه 9 شما به ارمغان می آورد. موارد اول: خسوف ممکن است استرس زا و غیر قابل پیش بینی باشد. به عنوان یک قاعده کلی ، بهتر است هنگام کسوف خنک شوید. آنها حتی بدون تحریک ما می توانند دراماتی را به همراه داشته باشند ، بنابراین طرف پر هرج و مرج خود را دور نگه دارید.

قمرهای جدید شروع جدیدی را رقم می زنند ، و از آنجا که این روز قطعه فلسفی نمودار شما را نیز تحت تأثیر جوزا های بلاتکلیف روشن می کند ، انتظار اطلاعات جدیدی را دارید که قدرت تغییر دیدگاه شما را دارند. شما نشانه عدالت هستید ، ترازو ، که توسط ترازو نشان داده می شود. شما خود را فردی منصف می دانید و معمولاً چنین هستید. اما در چنین مواقع سیاسی ، همه باید در برابر تغییر و گسترش باز باشند. شما ممکن است مقاله ای بخوانید که نحوه مشاهده بخشی از جهان را بازنویسی کند یا از این روز برای دریافت اخبار نشریات غیر از برنامه معمول خود استفاده کنید.

روز بعد ، جمعه ، 11 ژوئن، مریخ ، سیاره جنگ و لعنتی ، وارد افتخار لئو و یازدهمین خانه دوستی شما می شود. این حمل و نقل به شما قدرت می دهد تا در برابر هر کس یا هر چیزی که باعث شده احساس کمتری در شما ایجاد شود بایستید. به یاد داشته باشید که چقدر قدرت دارید و اگر به کمی کمک اضافی نیاز دارید ، برای افزایش اعتماد به نفس به کسانی که دوستتان دارند نگاه کنید.

قدرتمندترین روز ماه است یکشنبه ، 30 خرداد. فصل سرطان شیرین آغاز می شود ، که همه چیز در مورد روزهای آرامش در ساحل ، دلتنگی و گوش دادن به آهنگ های عاشقانه هنگام خوردن گیاه خوشه است. همچنین این انقلاب تابستانی است که طولانی ترین روز سال را رقم می زند و بهانه جادوگری سرگرم کننده ای برای داشتن یک پیک نیک یا BBQ با دوستان خود است. از چاپ های گل استفاده کنید.

یکشنبه ، 30 خرداد همچنین آغازگر بازگشت مشتری به عقب است ، که در ماهی های رویایی و خانه بهداشت 6 شما آغاز می شود. با تکرار مضامین از اوایل ماه ، این وارونه به شما یادآوری می کند ابتدا ماسک خود را بگذارید. قبل از اینکه کار عاطفی خود را برای دیگران خرج کنید ، مطمئن شوید که نیازهای خودتان برطرف می شود. مشتری سیاره شانس است و هنگامی که به سمت عقب حرکت می رود ، باید بپذیریم که چه چیزی واقعاً ما را خوشبخت می کند و این از مراقبت از خود شروع می شود. وقتی وارونه به پایان می رسد یکشنبه هفدهم اکتبر، در دلو و 5 خانه لذت شما. این به همان اندازه که به نظر می رسد خوب است. اگر در زمان بازگشت به عقب مشتری درست رفتار کنید ، بعداً نتیجه آن بیشتر خواهد شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>