پیش بینی های طالع بینی در ماه مارس برای شما چه معنی دارد

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 از نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیت باکره.

به مارس خوش آمدید ، باکره! ماه گذشته ، ممکن است در مورد زندگی عشقی خود به وضوح دست یافته باشید. آیا آسانتر نیست که یک بار بدانید که این چیست به دنبال آنچه می خواهید بروید؟ بر چهارشنبه ، 3 مارس، سیاره جنگنده مریخ وارد جوزا های کاریزمایی و دهمین خانه وضعیت اجتماعی شما می شود. کارت tarot که با علائم شما مطابقت دارد Hermit است ، به این معنی که می توانید در مورد قدم گذاشتن در کانون توجه خجالتی باشید. اما مریخ علاوه بر توانایی ایستادگی در برابر خود ، بر جنسیت ما نیز حاکم است. در این مدت – خواه از طریق یک سلفی جذاب زن و شوهر باشد که صدها پسند داشته باشد یا شروع یک کار مشترک – زندگی عاشقانه شما به بالا بردن دیدگاه شما (و دیگران) کمک می کند.

شنبه ، سیزدهم مارس در مراقبت از ماهی ها و هفتمین خانه مشارکت شما یک ماه تازه به ارمغان می آورد. شما ثابت و قابل اعتماد هستید ، عزیزم باکره ، گرچه در بعضی مواقع می توانید از نظر دیگران حساس باشید. این ماه جدید به دلیل موفقیت اخیر شما در عشق ، به شما کمک می کند عادت هایی را که دیگر برای شما مفید نیستند پشت سر بگذارید. این باعث خوشحالی شما یا شریک زندگی شما می شود ، این بدان معنی است که شما ممکن است شیرین تر و رساتر رفتار کنید. هنگامی که سیاره حاکم شما ، ارتباط برقرار کننده مرکور ، نیز وارد ماهیان و هفتمین خانه مشارکت شما می شود دوشنبه 15 مارس، گفتن احساس شما حتی ساده تر می شود. حتی ممکن است خود را دریابید که برای ابراز وجود به دنبال خلاقیت هایی مانند موسیقی یا شعر هستید.

اکتان بالا فصل برج حمل آغاز می شود شنبه 29 اسفند. این انرژی آتش به شما کمک می کند تا در عمل عاشقانه عمل کنید زیرا دروس بزرگی می آموزید. به خصوص در اوایل روابط ، می توان آسان دانست که عشق شما برای همیشه برای شیمی سوار است. اما بعد ، شما ساکن می شوید و متوجه می شوید که مشارکت ها به سخت کوشی ، ارتباط و تعهد نیاز دارند. در این مرحله ، ماه مارس چیزی جز خبر خوب در راه شما به همراه نداشته است. با این حال ، هنگامی که سیاره عاشق زهره وارد برج حمل برجسته و برج هشتم خانه جنسی ، مرگ و تولد مجدد شما می شود یکشنبه 21 مارس، شما یک بررسی واقعیت دریافت می کنید.

اکنون ، لطفا نگران نباشید زیرا کلمه “مرگ” را در رابطه با زندگی عاشقانه خود می خوانید. آن عادت های بد (مانند اقدام بیش از حد حیاتی) را که احساس می کردید در اوایل این ماه کنار گذاشته اید به خاطر می آورید؟ شما واقعاً باید این کار را انجام دهید. در غیر این صورت ، ممکن است در روابط خود اختلافات غیر ضروری را تجربه کنید. اما زیاد نگران نباشید ، زیرا همانطور که بحث کردیم ، این حمل و نقل احتمالاً نشانگر یک بررسی واقعیت است ، نه یک جدایی. ستاره ها به سادگی هم راستا می شوند تا به شما کمک کنند تا بهترین نسخه از خود باشید تا چیزی به جز روابط سالم را تضمین کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>