پوسترلا 1880 جعبه های پولارد را خریداری می کند

Pusterla 1880 موقعیت خود را در بازار لوکس انگلستان تثبیت کرده و پیشنهاد جعبه های سفت و سخت برتر را تقویت می کند

Pusterla 1880 خرید تولید کننده بسته بندی لوکس Pollard Boxes مستقر در لستر را که در سال 2019 پنجاهمین سالگرد تاسیس خود بود ، نهایی کرد.

Pollard Boxes بزرگترین تولید کننده جعبه های سخت در انگلستان و در میان برترین تولید کنندگان اروپا است که در زمینه طراحی و تولید بسته های نوآورانه برای نوشیدنی های لوکس ، زیبایی ، مراقبت های شخصی و بازی ها تخصص دارد.

این خرید به Pusterla 1880 اجازه می دهد تا منابع طراحی ، توسعه و تولید خود را در بازار انگلیس افزایش دهد و تقاضای روزافزون برای خدمات با کیفیت و سفارشی را بهتر برآورده کند.

جعبه های پولارد با افزودن نیروگاهی با موقعیت استراتژیک ، حضور Pusterla 1880 را در انگلستان تقویت می کند تا جایگاه یک گروه قوی را در کشور ایجاد کند.

روبرتو مارینی ، مدیر عامل و لوکا Meana ، مدیر مالی شرکت Pusterla 1880 اظهار داشتند: “این خرید مهم ، جاه طلبی ما برای بازار انگلیس را تأیید می کند و موقعیت کلی ما در اروپا را تقویت می کند. Pollard Boxes به خاطر برتری فنی و روابط دیرینه با مشتری مشهور است و ما مشتاقانه منتظر همکاری با مارک پولارد و تیم او هستیم. “

مارک پولارد ، مدیر عامل Pollard Boxes اظهار داشت: “Pusterla 1880 نوآوری تکنولوژیک چابک و مشتری مداری و میراث معمولی یک تجارت خانوادگی را ترکیب می کند. عضویت در Pusterla 1880 فرصت های اضافی را برای مشتریان و کارمندان Pollard Boxes فراهم می کند. ما مشتاقانه منتظر کمک به پیشرفت گروه هستیم. “

در اوایل سال جاری ، Pusterla 1880 سبد سهام خود را با خرید گروه Adine در فرانسه تقویت كرد و از مشاركت با سرمایه گذار اقلیت Andera Partners خبر داد.

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>