پودر رژگونه Hermès Rose Hermès Silky درست مثل فرمول کرم ذوب می شود – نقد ، عکس ها

وقتی ثروت زیادی برای پس انداز ندارید داشتن طعم گران قیمت کار آسانی نیست. این به ویژه برای محصولات زیبایی صدق می کند – اما فقط چیز خیلی خاصی در مورد لذت بخشیدن به محصولی با بافت مخملی ، عطر خوب گل و یا بسته بندی طلای سنگین وجود دارد ، فقط به این دلیل که شما آن را به اندازه کافی می خواستید تا دلارهای بزرگ را رها کنید (و بعد از این کار احساس سلطنت می کنید) .

به همین دلیل وقتی خانه مد هرمس (معروف به کیف های بسیار آرزوی بیرکین که معروف است) اعلام کرد که در سال 2020 خط زیبایی را راه اندازی می کند ، با طیف وسیعی از رژ لب های لوکس ، کیف پول بلافاصله در معرض خطر قرار گرفت. آن رژلب هایی که درست در خفاش فروخته شده اند ، اکنون با طیف جدیدی از رژگونه های پودر فشرده به نام پودر رژگونه هرمس رز. طبیعتاً مجبور شدم آنها را امتحان کنم. در اینجا هیچ تکان دهنده ای نیست ، آنها هر کس مانند قبل از آنها ارزش سر و صدا دارند.

نیکولا دالآسان

اول از همه ، من باید در مورد این بسته بندی صحبت کنم ، که آنقدر پر زرق و برق است که من می ترسم آن را با بقیه آرایش ذخیره کنم و به طور بالقوه کثیف کنم. همانطور که برای رژ لب ها استفاده می شود ، این کامپکت سفید با جزئیات طلایی ، از جمله مهر و موم فلزی برجسته با مهر و موم مهر و موم هرمس در جلو است. مانند رژ لب ها ، این بسته بندی نیز مغناطیسی است و باعث می شود محصول داخل آن خوب و از عناصر در امان بماند. هنگامی که آن را باز کنید ، بوی نرم و رایحه ای از گلهای آن را احساس خواهید کرد – فقط به اندازه کافی قوی است که در حین استفاده می توانید آن را بویید اما نه آنقدر که برای حواس شما طاقت فرسا و تحریک کننده باشد.

اگر ترجیح می دهید به نظر برسد که فقط یک روز را در ساحل گذرانده اید یا وقتی رژگونه زده اید برای دویدن رفته اید ، قطعاً این کوچه ها خواهد بود. هر هشت سایه موجود بیشتر در قسمت ظریف با رنگ های رز خاموش ، صورتی ملایم و هلو است. مورد علاقه شخصی من بدون شک Rose Pomette ، صورتی گلبرگ واقعی است ، که جهنم مرا شگفت زده می کند زیرا من روزاسه دارم که روی سیب گونه های من متمرکز شده است و معمولاً من را از پوشیدن رژگونه صورتی منع می کند (من بیشتر یک دختر Terra Cotta هستم )

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>