پنجاه و سومین نسخه Cosmoprof Worldwide Bologna به سال 2022 موکول شد

رویداد مرجع صنعت لوازم آرایشی جهانی از 10 تا 14 مارس 2022 برمی گردد

رویداد مرجع صنعت لوازم آرایشی جهانی از 10 تا 14 مارس 2022 برمی گردد: غرفه های Cosmopack ، میزبان بهترین زنجیره تأمین و بخش های خرده فروشی و عطر سازی Cosmo | در حالیکه Cosmo |. از پنجشنبه تا یکشنبه عطر و لوازم آرایشی افتتاح می شود سالن آرایش ، ناخن و زیبایی از جمعه تا دوشنبه از اپراتورهای حرفه ای استقبال می کنند.

جیانپیرو کالزولاری ، رئیس BolognaFiere اعلام کرد: “این رویداد در تاریخ های پیش بینی شده ماه مارس که به طور سنتی برای نیازهای صنعت لوازم آرایشی کاربردی تر هستند ، دوباره شرکت خواهد کرد.”

“با این حال ، نیاز به از سرگیری فعالیتها در بین بازیگران این بخش ملموس است. بنابراین ، یک رویداد جدید به طور استثنایی با یک قالب بی سابقه برگزار می شود ، که ذینفعان را از 9 تا 13 سپتامبر برای اولین راه اندازی مجدد به بولونیا می آورد.”

“در سال 2019 ، Cosmoprof Worldwide Bologna میزبان بیش از 250،000 اپراتور از 154 کشور بود که از این تعداد 47٪ خارجی و بیش از 3000 شرکت از 70 کشور هستند که 70٪ آنها از خارج از کشور هستند. چنین رویدادی بین المللی به توازن اساسی عوامل نیاز دارد.” Enrico Zannini ، مدیر کل BolognaFiere Cosmoprof.

“برای بیش از 50 سال ، این رویداد اولین قرار ملاقات در تقویم برای تعیین استراتژی تجارت کل سال بود. در بولونیا ، مجموعه های جدیدی راه اندازی می شود و همکاری ها در مقیاس جهانی ترسیم می شود. برای اطمینان از یک نسخه کاربردی مطابق با بازار انتظار می رود ، برنامه ریزی مجدد Cosmoprof برای مارس 2022 ضروری است.

“در همین حال ، برای کمک به بهبود بخش ، در ماه سپتامبر ما رویدادی را ترتیب خواهیم داد که اپراتورها و شرکت ها را برای اولین بار اما اساسی دوباره فعالیت ها جذب می کند”.

رناتو آنکوروتی ، رئیس Cosmetica Italia اظهار داشت: “به تعویق افتادن مهمترین رویداد بین المللی ویژه لوازم آرایشی به مارس سال آینده ، به تلاش بیشتری برای این بخش و متخصصان زنجیره تأمین مفصلی آن نیاز دارد.”

“طی ماههای بعدی ، صنعت نباید فقط منتظر بماند ، بلکه باید روی یک راه اندازی مجدد ، با ایمنی و آگاهی و با سرعت کامل کار کند. بهبودی که همه بازیگران در بخش انتظار دارند ، و این یک اساسی خواهد بود. رویداد آزمایشی در ماه سپتامبر با پروژه جدید Cosmoprof ، باید از طریق گفتگوی دائمی که توسط Cosmetica Italia با نهادها آغاز شده است ، عبور کند.

“برنامه های راه اندازی مجدد باید درخواست های صنعت را در نظر بگیرند. در کنار شریک تاریخی ما BolognaFiere Cosmoprof ، هر روز صدای صنعت مسئولیت پذیر و ابتکاری را می شنویم ، که با بیش از 400،000 کارمند مرتبط است و قادر به تولید است ، با وجود کاهش گردش مالی ( -13٪) و صادرات (-16.7٪) در سال 2020 در ایتالیا ثبت شده است ، یک سیستم اقتصادی 33 میلیارد یورویی. ما صنعتی هستیم که برای این کشور خوب است “.

WeCosmoprof International ، رویداد دیجیتالی که از 7 تا 18 ژوئن برنامه ریزی شده است ، برای تسهیل فعالیت های تجاری در نیمه اول سال ، زمانی که قرارهای ملاقات مجاز هنوز مجاز نیست ، یک بستر بی سابقه را ارائه می دهد.

برای اولین بار ، شرکت ها و بازدید کنندگان از همه نمایشگاه های شبکه Cosmoprof می توانند با یکدیگر تعامل داشته و برنامه های جدیدی را برای آینده به اشتراک بگذارند.

رویدادهای Cosmoprof از حمایت وزارت امور خارجه و همکاری بین المللی ایتالیا و ITA – آژانس تجارت ایتالیا برخوردار خواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.cosmoprof.com مراجعه کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>