پریانکا چوپرا به عنوان چهره مکس فاکتور نامگذاری شده است

این ستاره بالیوود اخیراً به عنوان بخشی از بازاریابی فمینیستی VS Collective Victoria Secrets رونمایی شد

مکس فاکتور ، مارک آرایش متعلق به Coty ، پریانکا چوپرا بازیگر بالیوود را به عنوان سفیر جدید جهانی خود و “همکاری خلاق” معرفی کرده است.

این اعلامیه اندکی پس از نامگذاری Chropa به عنوان چهره بازسازی فمینیستی ویکتوریا اسکرت منتشر شد.

این بازیگر از اول سپتامبر چهره Max Factor خواهد بود و از مبارزات بنیادی جدید Facefinity All Day Flawless Airbrush Finish 3in1 با نام تجاری شروع می شود.

به گفته کوتی ، چوپرا “بسیار به زبانی که در این کمپین به کار رفته بود اطمینان داشت و از اصالت آن در صدای او و تجربه شخصی اش با نام تجاری و محصول اطمینان حاصل کرد”.

تأیید مطابق با روند بازاریابی مداوم است که می بیند سفیران مشهور به عنوان شرکای خلاق عمل می کنند.

استفانو كورتی ، مدیر ارشد برندها در كوتی ، گفت: “پریانكا تجسم مدرن مخاطبان متنوع ماكس فاكتور ما و قهرمان توانمندسازی است كه همراه با تحول است.

“ما نمی توانیم از همکاری با او بیشتر هیجان زده شویم و بدانیم که خواهیم توانست با هم به بسیاری از موارد خارق العاده دست پیدا کنیم.”

چوپرا ، سفیر حسن نیت یونیسف ، همچنین چهره Pantene ، Obagi Skincare و Garnier بوده است.

او همچنین با مراقبت از موی آنومالی به خط معروف های معروف خود با خط زیبایی از برند خود پیوست.

چوپرا در مورد نقش خود با مکس فاکتور افزود: “مارکی با میراث غنی که بیش از 100 سال طول می کشد ، مکس فاکتور در پشت نمادین ترین و بی دردسرترین تحولات زیبایی در فرهنگ پاپ قرار دارد و من افتخار می کنم که به عنوان جدید آنها همکاری کنم سفیر جهانی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>