پرونده های Citigroup برای ماندگاری بیشتر صندوق نسبت به پرداخت بسته بندی Revlon

بانک سرمایه گذاری از تصمیم قاضی که به وام دهندگان اجازه می دهد 500 میلیون دلار پرداختی خود را به طور تصادفی حفظ کنند ، تجدید نظر می کند

گروه بانکی سرمایه گذاری سیتی گروپ از قاضی آمریکایی خواسته است تا حدود 504 میلیون دلار آمریکا را که به اشتباه به باند وام دهندگان Revlon متصل شده است ، محدود کند.

مطابق با رویترز، سیتی گروپ شب گذشته با طرح جریانی از قاضی منطقه منهتن ایالات متحده جسی فورمن خواست كه مسدود كردن موقتی وجوه خود را به یك قرار موقت طولانی تر تبدیل كند.

سیتی گروپ ، که توسط مدیر اجرایی مایکل کوربات اداره می شود ، از تصمیم خود مبنی بر اینکه ده وام دهنده Revlon می توانند پولی را که سال گذشته به طور تصادفی برای آنها سیم کشی کرده است ، تجدید نظر کنند.

سیتی گروپ استدلال می کند که اگر وام دهندگان در توزیع وجوه در سرمایه گذاران خود آزاد باشند ، بازیابی وجوه “بسیار دشوار ، اگر غیرممکن” نباشد.

این حماسه در آگوست سال گذشته در جریان معامله ای سیمانی آغاز شد که قرار بود پرداخت سود کمی از طرف Revlon را پرداخت کند.

با این حال ، در یك اشتباه فنی ، واحد سیتی بانك آن از پول خود برای بازپرداخت كاملاً وام 894 میلیون دلاری شركت لوازم آرایشی استفاده كرد.

این گروه توانست حدود 390 میلیون دلار به یاد بیاورد ، با این حال ، در حکم Furman در 16 فوریه گفته شد که مدیریت سرمایه تیپ ، HPS Investment Partners و دیگران نیازی به بازپرداخت وجه نقد باقی مانده ندارند.

انتظار می رود وام دهندگان در 12 مارس مخالفت رسمی کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>