پایداری 360 درجه با Eurovetrocap

ردپای سبز همان چیزی است که تمام محصولات جدید Eurovetrocap را متمایز می کند: مواد بازیافتی ، محلول های دوباره پر کردن و بسته بندی مواد تک ماده

همانطور که در آخرین تجزیه و تحلیل بازار ذکر شده است ، امروز بیش از هر زمان دیگری ، تمرکز فزاینده ای بر پایداری در همه جنبه های آن وجود دارد.

Eurovetrocap ، که سالها به این موضوع حساس است ، همچنان در توسعه راه حل های بسته بندی قادر به ترکیب زیبایی زیبایی محصولات با افزایش حساسیت نسبت به تأثیرات محیطی است.

ردپای سبز همان چیزی است که همه محصولات جدید ما را متمایز می کند: مواد بازیافتی ، محلول های دوباره پر کردن و بسته بندی مواد تک ماده.

بازیافت شیشه و پلاستیک

بسیاری از اقلام از طیف بطری های لورا گرین و شیشه 50 میلی لیتر لیکاتا در لیوان بازیافت ، همراه با لوازم جانبی در PP بازیافت شده پس از صنعتی ، تا بطری های الکس و سیریو آلتو در PET بازیافت شده و شیشه بازیافت شده PP Parigi موجود است.

دوباره پر کردن soloutions

بطری های 15 و 30 میلی لیتری بدون شارژ هوا ، مجهز به ظرف داخلی قابل استفاده مجدد در PP بازیافتی ، اخیراً به شیشه های معروف Refill و Licata اضافه شده اند.

اثرات زیست محیطی این بسته بدون هوا از طریق امکان استفاده مجدد از قسمت شیشه خارجی بیشمار بار و تغییر تنها قسمت داخلی PP به شدت کاهش می یابد.

بسته تک ماده

علاوه بر شیشه های فوق الذکر ، که در آنها مهر و موم شده با وجود یک مهر و موم سوراخ تضمین می شود و بنابراین از استفاده از واچ در داخل درب جلوگیری می شود ، توسعه اخیر شیشه 50 میلی لیتر Parigi Airless به ما امکان می دهد یک شیشه بدون هوا با پمپ لمسی مطبوعاتی که حفظ محصول را تضمین می کند در حالی که کاملاً از اجزای فلزی عاری است.

هدف ما ادامه یافتن راه حل های بسته بندی پایدار و سازگار با محیط زیست است.

پروفایل اینستاگرام ما را دنبال کنید تا از آخرین اخبار و تحولات ما مطلع شوید!

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>