پالت سایه چشم چللا جلوه های بیشتری از آنچه فکر می کنید ایجاد می کند | مرور

چه زمانی La Vie چله bite-size (سلب مسئولیت: در واقع قابل خوردن نیست) پالت ، بزرگتر از کف دست من ، به درب من رسید ، ایده ای زده شد. فقط با این پالت سایه چشم چهار تایی چند ظاهر می توانم ایجاد کنم؟ چهار رنگ به خوبی برای کار با یکدیگر سرپرستی شده اند ، اما من تعجب کردم که می توانم جداگانه ، در کاربردهای دو و سه سایه ، با آنها کار کنم. ترکیبی از کنجکاوی و وسواس زیبایی من را به سمت یک مشت نگاه متفاوت سایه چشم در یک روز سوق داد.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

من در مورد هر نگاهی که در طول 24 ساعت امتحان کردم جزئیات نمی دهم ، اگرچه دو مورد از موارد مورد علاقه خود را بازگو می کنم. بیایید با استفاده از سه رنگ طبیعی و دودی شروع کنیم با استفاده از سه سایه از چهار سایه: Femme ، Instincts و Vitality (من در حال ذخیره رنگ طلایی ، سایه ای براق ، Dynamic ، برای استفاده های بعدی و بیشتر جشن). من از قلم موی ترکیبی Morphe M433 برای انتخاب رنگ پایه ، Femme استفاده کردم که کاملاً با رنگ زیتون من مطابقت دارد. رنگ مات و قهوه ای روشن ، رگها و ته رنگهای سبز من را مانند نقاب پوشانده است. می توانستم آن را یک روز صدا کنم ، اما برای این کار ، به دنبال یک لایه پایه اضافی رفتم ، و اطمینان حاصل کردم که در پلک های نیمه تا خورده ام مخلوط می شود ، در حالی که به سمت خارج به سمت خط موهای من می رود. کاربرد دوتایی لحنی خیره کننده و خنثی به من داد که کمترین لکه دار به نظر نمی رسد و به عنوان یک بوم برای انتخاب رنگ بعدی من عمل می کند.

با کسب این اعتماد به نفس با این پالت کوچک اما قدرتمند ، با سایه ای انتقالی وارد شدم: به آرامی Vitality (قهوه ای مات و عمیق) را به چین خوردم. به عنوان کسی که این روزها چیزی به جز رنگ های بژ-قهوه ای نمی پوشد ، متوجه شدم که این اتاق مانند اتاق خواب است که با شکلات اتاق استراحت مطابقت دارد. من کمی چشمم را زیر چشم دیدم ، اما روش ضربه زدن خود را مقصر این امر می دانم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>