پاتریک تا مجموعه عمده مجسمه های کرم و پودرهای کانتورینگ را راه اندازی می کند – مصاحبه

سرعت جویراستار ommerce آنجلا تراکوشیس نیز یکی از طرفداران این مجموعه است. به گفته خودش ، “مجموعه اصلی مجسمه سازی پاتریک تا واقعاً یک خداست که به صنعت زیبایی فرستاده شده است.” گرچه کانتورینگ برای آنجلا چیز جدیدی نیست ، او “همیشه به دنبال پودر یا کرم مناسب برای انجام کار است.” به شانس او ​​، “این یکی هر دو را داشت.” هنگامی که از او در مورد فرمول س askedال شد ، او خوشحال است که گزارش می دهد که کرم “روی پوست می لغزد تا این اثر قلم زنی شده را ایجاد کند.”

در مورد پودر؟ او “لایه هایی را روی کرم قرار می دهد تا همه در آن قفل شود ، بنابراین هیچ چیز در طول روز حرکت نمی کند.” این راز نیست که آنجلا و من سایه یکسانی نداریم ، اما برای یک کانتور خامه ای با رنگ خنک و برنزر پودر گرم ، او همچنین دریافت که She’s Sculpted کاملاً مطابقت دارد.

آنجلا ، ویرایشگر تجارت جذاب ، سایه ای را به نام She’s Sculpted پوشیده است

با احترام از همکار

دستیار تحریریه Gabi Thorne با سایه She’s Chiseled (برای پوست عمیق) طراحی شده و اظهار داشت ، “همه آنچه شما نیاز دارید در آنجاست و سایه ها برای من کاملا مناسب هستند.” کاربرد وی قبل از مخلوط کردن محل خالی شدن سوراخهای گونه است. که سپس او را با “برنز قهوه ای براق و قبل از ایجاد حفره در گوشه های خارجی” صورت خود دنبال می کند تا “درخشش گرم” ایجاد کند.

گرچه Gabi اظهار داشت که سایه ها در مقایسه با سایزهای موجود در بازار ظریف هستند ، و باعث می شود کانتورینگ “ترکیب شدن بسیار آسان و بهم ریختن” بسیار ساده باشد ، و Major Sculpt را برای مبتدیان و متخصصانی مانند خودش توصیه می کند.

گابی سایه She’s Chiseled را به تن می کند.

با احترام از همکار

در حالی که من و آنجلا به دنبال تأکید بر سایه طبیعی استخوان گونه خود بودیم ، گابی تصمیم گرفت که جلوه ای کاملاً کانتور را نشان دهد ، و نشان دهنده همه کاره بودن Major Sculpt است – جذابیت ویراستاران به نتایج دلخواه خود می رسند. این کامپکت ها یک دوتایی ایده آل برای مبتدیان و کارشناسانی است که تمایل به داشتن کرم با رنگ خنک دارند ، همراه با یک پودر رنگ چهره شما را مجسمه می کند. این واقعاً یک برد-برد است.

مجموعه مجسمه سازی عمده زیبایی پاتریک تا ، از 2 آوریل ، در سایت های patrickta.com و sephora.com در دسترس است.


اطلاعات بیشتر در مورد پاتریک تا:


اکنون برنامه 10 دقیقه آرایشی آلیشیا کی را تماشا کنید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>