ویولا دیویس روزمره آرایش و مراقبت از مو را به اشتراک می گذارد – مصاحبه

جذابیت: بیایید کمی در مورد چگونگی تکامل اعتماد به نفس شما در ظاهر خود با بزرگتر شدن صحبت کنیم. آن سفر چگونه بود؟

ویولا دیویس: از آنجایی که موفقیت های بیشتری را در کار خود تجربه کرده ام ، مجبور شدم بیشتر به خودم نگاه کنم. وقتی شروع به کار کردم شک، فصل پاييز [Moultrie] داشت آرایش می کرد ، و من به تصاویر نگاه می کردم و می گفتم: “وای. باشه. من خیلی خوب به نظر می رسم!” این باعث آرامش ، اعتماد به نفس و احساس تأیید به من شد.

من فکر می کنم هر چه پیرتر می شوید ، اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنید. من زنی را نمی شناسم که در جوانی به تصویری از خود نگاه نکند و بگوید: “مرد ، واقعاً خوب به نظر می رسیدم. چرا در آن زمان چنین تصوری نمی کردم؟” این واقعاً بسیاری از اتفاقات رخ داده است – من از نظر و خردمندی ویولای بزرگتر به ویولای جوان نگاه می کنم.

جذابیت: برخی از آداب و رسوم زیبایی که در طی همه گیری به آنها پایبند بوده اید چیست؟

مدیر عامل: به خودم صورت می دهم چون الان نمی توانم به اسپا بروم. من عاشق آبگرم هستم. انجام میدهم. من همه کار را انجام داده ام – حتی پس از تمیز کردن ، آب سرد و سرد روی پوستم پاشیده ام. من دخترم را نیز شامل می شوم. من می گویم ، “پیدایش ، اجازه دهید مامان امشب به شما یک درمان آبگرم بدهد.” چراغ های دستشویی اش را کم می کنم. من میان وعده ای را که احتمالاً خیلی فرسوده است برای او قرار می دهم. چیزی شبیه تاکیس یا چیپس ، من آن را در یک کاسه کوچک خوب قرار دادم.

این تصدیق های کوچک را که در وان او قرار داده ام ، می گوید: “من فراوانم ، بی نظیرم”. من یک تأیید می کشم که می گوید: “مامان دوستت دارد” و یک عکس کوچک می کشم. دیفیوزر او را روشن می کنم و حمام حبابی را در وان او می گذارم. این یک تجربه کامل آبگرم برای او ایجاد می کند.

جذابیت: این به نظر دوست داشتنی است.

مدیر عامل: من [got the idea to do it from] یک مقاله – من به معنای واقعی کلمه آن را جستجو کردم – “چگونه می توان از یک بیماری همه گیر با یک کودک 10 ساله زنده ماند”. این یکی از مواردی است که پیش آمد و من گفتم: “اوه ، من قصد انجام چنین کاری را دارم”. بعضی اوقات دخترم اینگونه است: “من این را دوست دارم ، مامان” ، و بار دیگر او مانند “من نمی خواهم چنین کاری کنم. من دوش می گیرم”. اما من کل آن مراسم را برای خودم نیز انجام می دهم. همه چیز در مورد پیدا کردن لذت شما است.

جذابیت: از کدام محصولات در روز آبگرم استفاده می کنید؟

مدیر عامل: بگذارید برای شما چیزی بگویم: من یک محصول هستم [fanatic]. من لزوما اهل لباس نیستم و البته تنها کفش هایی که دوست دارم کفش های کتانی ام هستند ، اما [I love beauty products]. من اسیدهای خود را دارم ، پد های لایه بردارم. من از آن استفاده می کنم و سپس روغنهای اساسی ام را می خورم. بعد از دوش گرفتن ، روغنهای ضروری گیاه لیموترش ، اسطوخودوس یا کندر را لق می زنم. من عاشق عطر هستم. من عاشق عطر هرمس هستم. من عاشق عطر Creed خود هستم – آن را حتی در شب اسپری می کنم ، زیرا باعث می شود احساس زیبایی داشته باشم.

جذابیت: می دانید ، من اخیراً عادت به استفاده از عطر در رختخواب کردم. خوب است ، مخصوصاً بعد از دوش گرفتن.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>