ویرجینیا لایحه ای را برای پایان دادن به آزمایش حیوانات برای مواد آرایشی تصویب کرد

Govenor Ralph Northam در اوایل این ماه دو لایحه قانونی را امضا کرد و باعث شد ویرجینیا چهارمین ایالت ایالات متحده باشد که احکام ضد آزمایش حیوانات را برای محصولات زیبایی تصویب می کند.

ایالات متحده بعد از اینکه ایالت ویرجینیا به چهارمین ایالت آمریکا مبنی بر ممنوعیت آزمایشات آرایشی و بهداشتی روی حیوانات تبدیل شد ، یک قدم دیگر به بی رحمی تبدیل شده است.

هفته گذشته ، رالف نورتهم ، فرماندار ایالت ، دو لایحه قانونی را امضا کرد که آزمایش محصولات آرایشی جدید روی حیوانات و فروش مواد آرایشی آزمایش شده توسط حیوانات را در این ایالت ممنوع می کند.

کالیفرنیا اولین کسی بود که فروش لوازم آرایشی آزمایش شده توسط حیوانات را در سال 2018 ممنوع کرد و به دنبال آن نوادا و ایلینوی در سال 2019 قرار گرفتند.

در سراسر ایالات متحده ، شش ایالت دیگر ، نیوجرسی ، مریلند ، رود آیلند ، هاوایی ، نیویورک و اورگان ، در حال بررسی قوانینی مشابه هستند که برخی از آنها مجلس سنا و مجلس نمایندگان را تصویب کردند.

انجمن انسانی انسانهای ایالات متحده این خبر را “خارق العاده” توصیف کرد و گفت که این خبر نشان دهنده حرکت رو به رشد “پایان آزمایش های غیرضروری بر روی حیوانات” است.

این گروه افزود: “ما به قانونگذاران ویرجینیا از جمله حامی مالی اولیه لایحه ، سناتور جنیفر بویسکو و دل کای کوری و همچنین ساکنان ویرجینیا برای این اقدام دلسوزانه تبریک می گوییم.

“ما اکنون از سایر کشورها می خواهیم که با تلاش سریع برای پایان دادن به آزمایش حیوانات آرایشی و نمک های آرایشی و بهداشتی آزمایش شده روی حیوانات ، در اولین فرصت از این روش پیروی کنند.”

ثابت شده است که سال جدید یک مرحله اوج در نبرد با آزمایش حیوانات است ، که چین ، کشوری را که به نظرگاه قاطع خود در زمینه آزمایش حیوانات برای مواد آرایشی مشهور است ، موافقت کرد که مارک های زیبایی اجازه دهند محصولات آرایشی “معمولی” که قبلاً از اول ماه مه بر روی حیوانات کشور آزمایش شده است.

مواد آرایشی معمولی به عنوان کالاهایی تعریف می شوند که ادعای فعال نداشته باشند ، مانند ضد پیری یا ضد آکنه ، با این حال ، شرکت ها مجبورند ارزیابی های دقیق را در شرایط تولید خوب انجام دهند.

در واکنش به این تصمیم ، موج جدیدی از مارک های لوازم آرایشی احتمالاً به بازار زیبایی 47.1 میلیون پوندی چین سقوط خواهد کرد.

در همین حال ، اتحادیه اروپا خود را درگیر نبرد با فعالان درباره آنچه که به عنوان مقررات آزمایش حیوانات “پشت در” توصیف شده است ، یافته است.

طبق مقررات آرایشی و بهداشتی ، مواد تشکیل دهنده محصولات آرایشی و بهداشتی نباید آزمایش شوند ، با این حال ، تنظیم کننده های REACH به دلیل موضع گیری در مورد آزمایش مواد شیمیایی آرایشی ، مورد انتقاد قرار گرفته اند ، به این ترتیب از سازندگان خواسته می شود مواد را روی حیوانات آزمایش کنند ، در صورتی که ایمنی ماده برای مضر باشد دست اندر کاران

خشم در ماه آگوست سال 2019 آغاز شد پس از تجدیدنظر در تصمیم اولیه حکم ، توسط ECHA به شرکت شیمیایی آلمان Symrise برای آزمایش دو ماده آرایشی خود بر روی حیوانات دامن زد.

از آن زمان فعالان ضد آزمایش حیوانات دوباره وارد عمل شده و از مسئولان نظارتی خواستار پایبندی به این اصل هستند که هیچ آزمایش حیوانی روی مواد آرایشی و بهداشتی انجام نمی شود.

صحبت کردن با تجارت لوازم آرایشی در سال 2020 ، جولیا بینز ، مدیر سیاست علمی PETA ، گفت: “ECHA و کمیسیون ممنوعیت آزمایش و بازاریابی حیوانات لوازم آرایشی را به طور موثری خرد کرده و با بی توجهی به قصد روشن قانونگذاران ، یک اصل اساسی تفسیر قوانین اتحادیه اروپا را به چالش کشیدند.

“در نتیجه ، مشتریانی که تصور می کردند اتحادیه اروپا یک منطقه بدون آزمایش حیوانات برای مواد آرایشی است ، مورد استفاده قرار می گیرند.

“کمیسیون باید به این اصل پایبند باشد و اطمینان حاصل کند که” بدون ظلم “به معنای واقعی است که هیچ حیوانی برای محصول رنج نبرد و نمرد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>