ویدا گلو به عنوان پیشگامان زیبایی در زنجیره تامین کلاس جهانی سرمایه گذاری می کند

Vida Glow سرمایه گذاری هایی را که به آنها اجازه داده است راهی برای پیشبرد و جلوتر از بسته ارائه دهند ، نشان می دهد

چگونه فقط در مدت شش سال به یک مبتکر زیبایی تبدیل می شوید؟ Vida Glow سرمایه گذاری هایی را که به آنها اجازه داده است راهی برای پیشبرد و جلوتر از بسته ارائه دهند ، نشان می دهد.

در حال رشد سریع ، Vida Glow در حال حاضر شماره یک مارک کلاژن دریایی در جهان است که هر چهار ثانیه یک واحد فروش می کند. این نام تجاری که در اوایل سال در رده زیبایی های قابل هضم قرار گرفته است ، هدف خود را به عنوان یک رهبر جهانی در راه حل های نوآورانه زیبایی قرار داده است.

هنگامی که Vida Glow برای اولین بار در سال 2014 راه اندازی شد ، فضای زیبایی قابل هضم تقریباً وجود نداشت. رشد آنها به صورت ارگانیک انجام شد و با شلوغ شدن این گروه ، Vida Glow با سرمایه گذاری در فناوری و کنترل دقیق کیفیت ، خود را جدا کرد. در نهایت ، در نتیجه یک محصول بهتر با سابقه چشمگیر برای نتایج.

کیفیت و نوآوری بسیار عمیق در DNA ویدا گلو قرار دارد ، و در هر جنبه از تجارت – از انتخاب مواد اولیه و پروتکل های پردازش تا بسته بندی ، ذخیره سازی و روش های حمل و نقل – نقش دارد.

در حقیقت ، بیش از 300 بررسی و آزمایش کنترل کیفیت روی محصولات Vida Glow تا زمان رسیدن آنها به دست مشتری انجام می شود. تعهد مدیر عامل شرکت Kieran Lahey در ایجاد یک زنجیره تأمین در سطح جهانی تضمین می کند که محصولات Vida Glow با دنیا فقط برای استفاده ایمن نیستند ، اما نتایج مورد انتظار مشتریان از نام تجاری را ارائه می دهند.

با تلاش فراوان برای اطمینان از منابع کاملاً قابل مدیریت ، طبیعی و تجدیدپذیر ، پرفروش ترین کلاژن دریایی Vida Glow از پوست ماهی با دقت انتخاب شده تهیه می شود که از انواع تامین کنندگان ماهی های وحشی و با مسئولیت پذیری صید می شود ، که همه مورد تأیید اروپا هستند آئین نامه.

این استانداردها محصولی کاملاً گرد و دارای مشخصات آمینو اسید مناسب برای تأثیر مثبت بر تولید کلاژن ایجاد می کنند. با افزایش تقاضا برای Vida Glow ، این استانداردها همچنین به جلوگیری از ایجاد تقاضای بیش از حد برای یک گونه خاص یا ایجاد اختلال در اکوسیستم های ظریف دریایی کمک کرده اند.

Vida Glow نه تنها در نحوه تهیه مواد اولیه خود بلکه در فن آوری هایی که مواد جدا کننده آنها را متمایز می کند ، می درخشد. با استفاده از جدیدترین دانش ، محدوده کلاژن دریایی آنها در آزمایشگاهی در فرانسه تحت فرآیند هیدرولیز آنزیمی قرار می گیرد.

اینجاست که کلاژن خام آنها با وزن مولکولی 300000 دالتون تجزیه و به پپتیدهایی با اندازه 2000 دالتون تبدیل می شود. ترکیبی از مواد با کیفیت بالا و فناوری پیشرفته منجر به فراهمی زیستی برتر با نرخ جذب بیش از 90٪ می شود.

با ارائه کلاژن دریایی با بالاترین کیفیت ، هر گروه تحت کنترل دقیق کیفیت قرار می گیرد که تازگی مواد اولیه و وضعیت بدنی مطلوب ، از جمله پروفیل های غذایی ، وزن مولکولی و طعم مناسب را تضمین می کند.

از ابتدا تا انتها ، این محصول چندین بار آزمایش خلوص برای آلاینده ها ، میکروب ها ، باکتری ها و بیش از 30 فلز سنگین مانند جیوه ، سرب و آرسنیک انجام می شود. این بررسی های کیفی برای تأیید فرمول های Vida Glow در تمام معیارهای تعیین شده توسط سازمان های نظارتی بین المللی – از خلوص تا قدرت – انجام شده است.

همزمان با گسترش پایگاه مشتری ویدا گلو به خارج از بازار استرالیا ، این مشاغل سخت تلاش کرده است تا یک شبکه توزیع بین المللی ایجاد کند که از تمامیت محصولات آن حمایت کند. کار با امکانات معتبر GMP ، FDA و TGA اطمینان حاصل می کند که محصولات Vida Glow با دقت انجام می شود و مقررات کیفی را که از سخت ترین در جهان است ، رعایت می کند.

روش های حمل و نقل کنترل شده با دما اطمینان حاصل می کنند که سفارشات سریعاً تحویل داده می شوند و هیچ تاثیری در تأثیر آنها ندارند. این همه می گوید که Vida Glow بسیار به تجربه ای که می توانند در اختیار مشتری قرار دهند اهمیت می دهد.

با توجه به چشم اندازهای آینده ، لاهی سرمایه گذاری زیادی در مطالعات بالینی انجام داده است و اعتبار Vida Glow را تأیید کرده و صنعتی را کاملاً فاقد ادعای بالینی تأیید می کند.

جدیدترین نسخه های این برند شامل یک جوش سریع جذب به نام Anti-G-Ox است که با پیری زودرس مبارزه می کند و یک مکمل اسید هیالورونیک مایع پیشگام به نام Hyaluronic Complex که پوست را از داخل به خارج آبرسانی می کند. هر دو با هدفی که Vida Glow تنظیم می کند سر تکان می دهند و با راه حل های زیبایی هدفمند در هر قالب و سیستم تحویل ، جلوتر از منحنی می مانند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>