ویدئو Cher’s TikTok دارای دو کلاه گیس نمادین است

در طول زندگی گسترده خود ، افسانه موسیقی شر ظاهر بی شماری از نمادها را به صحنه آورده است ، چه موهای فر بزرگ تر از زندگی باشد ، چه کلاه گیس بلوند پلاتینی با یک تکه مویی دقیق. این فقط یک مسئله زمان بود که چر مورد لطف قرار داد TikTok با سبک بی نظیر او. در واقع ، او فقط با یک سوال عمده زیبایی از طرفدارانش این کار را کرد: آیا شما بلوند یا سبزه را ترجیح می دهید؟

در 23 ژوئن ، نماد موسیقی اولین TikTok خود را به طور رسمی با جهانیان به اشتراک گذاشت و کلید ابتدای کار در یک برنامه جدید اجتماعی را به ما نشان داد که پوشیدن نه یک کلاه گیس است ، بلکه دو کلاه گیس است. در کلیپ ، شر معرفی خود را تمرین می کند – گویی که به یک مورد احتیاج دارد – چهار بار مختلف ، دو بار در کلاه گیس بور و زیبا و دو بار دیگر در یک واحد قهوه ای طولانی تر.

اول ، او لبخند بزرگی را لبخند می زند و می گوید: “سلام ، من ، شِر بزرگ و قدرتمند هستم ، و من در TikTok هستم” ، و کلاه گیس بلوند را به دوش کشیده است. شر قطعاً با موهای بلوند غریبه نیست ، اما این پلاتین چشمگیر چهره او را به ویژه روشن می کند. ما همچنین می پرستیم که چگونه کلاه گیس دارای ریشه های تیره است که به طور یکپارچه در بلوند سفید محو می شود. انتهای پیچ خورده ، که در امتداد استخوان های یقه او قرار دارند ، به گیسو نیز یک گزاف گویی و حجم شگفت انگیز می دهد.

برای دومین نگاهش ، شر در قاب ظاهر می شود و زیبایی آن را به نمایش می گذارد: یک کلاه گیس شکلات تیره به طول کمر با امواج بی عیب و نقص. در حرکتی که احتمالاً همه طرفداران ژنرال Z او را به وجد آورد ، موهایش را درست مانند وسط چند دهه گذشته از وسط جدا کرد. سپس ، او ضمن تعریف و تمجید از انجمن LGBTQIA ، آخرین معرفی خود را که ممکن است بهترین آن در کل ویدیو باشد ، به اشتراک می گذارد. “سلام! البته ، شما می دانید که من کیستم” ، با شور و شوق به دوربین می گوید. “من قصد داشتم خودم را معرفی کنم اما ماه غرور را به همه افراد جامعه که دوستشان دارم و این به معنای توست مبارک.”

در مورد پاسخ ما به سوال موهای شر ، خوب ، ما رای ممتنع می دهیم. انتخاب بین دو ظاهر مارک تجاری مانند انتخاب آهنگ مورد علاقه ما Cher است و ما به راحتی این کار را انجام نمی دهیم. اگر این ویدئو نشانه ای از محتوای TikTok وی است ، بنابراین برای به روزرسانی های زنده ما را ثبت نام کنید. امیدوارم که ، او با هر ویدیوی جدید یک کلاه گیس کاملاً جدید به ما بدهد اوه و آه بر فراز.


درباره کلاه گیس ها بیشتر بخوانید:


اکنون از سه نکته جالب در مورد آرایش ملکه X Monet X لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>