ویتروس فروش خود را 40 درصد افزایش می دهد و EBITDA خود را در سال 2020 سه برابر می کند

Vytrus Biotech رکورد و پیش بینی گردش مالی خود را شکسته و در پایان سال 2020 به 1.7 میلیون یورو رسیده است

Vytrus Biotech ، شرکت متخصص در مواد موثره مشتق شده از سلول های بنیادی گیاهی برای صنایع آرایشی ، رکورد و پیش بینی گردش مالی خود را شکسته و در پایان سال 2020 به 1.7 میلیون یورو رسیده است.

بنابراین شرکت به یک نقطه عطف در مسیر خود می رسد: شکست عملیاتی.

این نقطه عطف ، که Vytrus را به عنوان یک شرکت سودآور طبقه بندی می کند ، یک چالش در گردباد سال همه گیری است و نشان دهنده موقعیت قوی شرکت در برابر سهامداران و بازار آن است. پس از دستیابی به این مرحله ، شرکت بیوتکنولوژی صنعتی بر ادامه توسعه بین المللی تجارت و مقیاس گذاری سودآوری به دست آمده در سال 2021 تمرکز خواهد کرد.

به گفته آلبرت ژانه ، مدیرعامل و بنیانگذار Vytrus: “ما از نتایج عالی به دست آمده در سال 2020 بسیار خوشحالیم ، به ویژه از آنجا که شرایط استثنایی نیاز به تلاش زیادی از طرف هر یک از اعضای تیم ما دارد. به عنوان یک تیم بسیار تقویت شده و امیدواریم که این موفقیت بتواند رشد ما را در سالهای آینده تقویت کند. ”

حساب های سالانه حسابرسی شده Vytrus برای سال 2020 منعکس کننده افزایش 200٪ EBITDA (سود عملیاتی) آن تا 591 هزار یورو است. به گفته مدیر ارشد مالی خود ، جوردی روویرا: “ما موفق شده ایم رنگ سبز را در همه جعبه های صورتهای مالی خود قرار دهیم و این کار را در سخت ترین سال تاریخ اخیر خود انجام داده ایم. بعلاوه ، حمایت از سهامداران و شرکای مالی ما به ما امکان ادامه سرمایه گذاری برای تأمین مالی توسعه خود را می دهند “.

نتایج شرکت بیوتکنولوژی افزایش 40 درصدی فروش نسبت به سال 2019 را نشان می دهد ، جایی که صادرات به سایر کشورهای جهان نقش ویژه ای دارد. در راستای تحول کسب و کار در 4 سال گذشته ، درآمد در روند افزایش 30-40٪ مجدداً با دو رقمی رشد کرده است.

آغاز همه گیری به معنای فضای عدم اطمینان و تأثیر خاص بر شرکت بود ، که به لطف تلاش و فداکاری تیم بسیار واجد شرایط و متعهد ، سرعت رشد خود را از ماه به ماه افزایش داد و آن را حفظ کرد.

یک سال دور با سابقه گردش مالی و EBITDA ، مدال نقره Ecovadis (ارزیابی مثبت از روشهای پایداری خوب ، همراه با 25٪ از شرکتهای سراسر جهان که دارای آن هستند) ، افزایش 10٪ نیروی کار و جوایز خارق العاده نوآوری خود را با جایزه مضاعف جایزه بهترین عنصر ماده 2020 در سراسر جهان از In-Cosmetics Global برای دو آخرین محصول زیبایی خود برای مراقبت از پوست (Kannabia Sense) و بوی بدن (Deobiome Noni).

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>