وگامور برای تقویت رشد تجارت الکترونیکی 80 میلیون دلار بودجه دریافت می كند

برچسب مراقبت از مو D2C سرمایه گذاری رشد اقلیت را از جنرال آتلانتیک دریافت خواهد کرد

مارک وگامور حق بیمه مستقیم و مستقیم مشتری برای مصرف کننده 80.80 میلیون دلار از شرکت سرمایه گذاری رشد General Atlantic دریافت می کند.

این شرکت که در سال 2016 توسط Daniel Hodgdon تاسیس شد ، می گوید که از این بودجه برای رشد تجارت الکترونیکی ارگانیک خود ، راه اندازی محصولات اضافی و گسترش در کانال ها و جغرافیاهای جدید استفاده خواهد کرد.

وگامور متخصص در محصولات بهداشتی موی گیاهی با ترکیباتی نظیر سرم های موضعی ، مکمل ها و محصولات طبیعی نگهداری مو و پوست سر است.

Hodgdon ، یک تولید کننده طولانی مدت مواد گیاهی برای صنایع مراقبت از پوست و مو ، وگامور را “رویکرد 360 درجه ای برای سلامت مو” توصیف می کند ، و تلاش می کند تا به تأثیراتی از قبیل افزایش سن ، استرس ، خواب ، سبک زندگی و محیط زیست بر سلامت مو تأثیر دارد.

هاجدون می افزاید: “همانطور که به جلو نگاه می کنیم ، ما از همکاری با جنرال آتلانتیک و استفاده از تخصص عمیق این شرکت در کمک به مقیاس جهانی مارک های زیبایی خوشحال هستیم.”

“ما مشتاقانه منتظر هستیم که نوآوری محصول را به بازار ادامه دهیم و وگامور را در مقیاس وسیع تری در دسترس قرار دهیم ، زیرا تقاضای روزافزون مشتری برای محصولات زیبایی طبیعی و پایدار را برآورده می کنیم.”

اندرو فرر ، مدیر عامل جنرال آتلانتیک گفت: “وگامور در ایجاد یک رده جدید در سلامتی مو پیشرو بوده و به عنوان یک راه حل کارآمد ، گیاهی و تمیز جایگاه متفاوتی را در بازار به خود اختصاص داده است.”

“ما با همکاری Dan و تیم Vegamour هیجان زده هستیم که رشد شرکت را تسریع کرده و از مدل اثبات شده آن استفاده می کنیم.”

به عنوان بخشی از معامله ، Ferrer و General Atlantic ، Lexie Bartlett ، به عضو هیئت مدیره این برند خواهند پیوست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>