ونوس اعلامیه عمومی می کند تا کلاله را در ناحیه صمیمی زنان تغییر دهد

برند زیبایی می خواهد با روز جدید تقدیر از ولوا ، شعارهای پیرامون منطقه عامیانه زنان را تغییر دهد

بر اساس یافته های مارک اصلاح ژیلت برای زنان ونوس ، “Pubic” کلمه ای است که بیش از نیمی از زنان انگلیس اظهار ناراحتی در گفتن در جمع را قبول می کنند و در نتیجه از عبارات دیگری برای اشاره به مناطق صمیمی خود استفاده می کنند.

به همین دلیل ، ونوس با تشویق زنان به صحبت آزادانه در مورد نظافت و ناحیه شرمگاه ، زنان را قادر می سازد تا زبان مناطق صمیمی خود را بازگردانند.

حدود 47٪ از زنان همچنین گفتند که با استفاده از عباراتی مانند “واژن” یا “عانه” در ملا public عام احساس ناراحتی کرده اند.

در همین حال ، دو سوم (66٪) پاسخ دهندگان آرزو می کنند که توصیفات و تصاویر دقیق تری از زنانی که میله های خود را در جامعه نظافت می کنند وجود داشته باشد.

برای مقابله با این شرمساری ، این نام تجاری 12 مه (امروز) را Vulva Appreciation Day لقب داده است ، کمپینی به رهبری سفیران مثبت بدن ونوس الکس لایت ، اسکارلت کورتیس ، ناتالی لی و اووما اوکلگه.

ونوس همچنین با همکاری The Happy Vagina ، پادکستی که زنان را جشن می گیرد ، مجموعه ای از محتوای آموزشی و همچنین پادکست را راه اندازی می کند که میزبان آن میکا سیمونز بازیگر انگلیسی است.

به مناسبت روز جشن ، ونوس همچنین مجموعه جدید Venus For Pubic Hair & Skin Collection خود را معرفی کرده است که شامل ژل موبر ، تیغ و سرم لایه بردار است که می تواند با هم استفاده شود تا از موهای رشد نکرده ، برجستگی و قرمزی هنگام اصلاح ناحیه عانه جلوگیری کند.

اولیویا هیوز ، مدیر ارشد ارتباطات در ونوس ، گفت: “ما باید آزادانه در مورد مناطق عامیانه خود صحبت کنیم.”

“در حالی که بسیاری از زنان به طور منظم در مورد موهای شرمگاهی و پوست خود صحبت نمی کنند ، 98٪ از زنان انگلستان تصمیم می گیرند که حداقل برخی از موهای عانه خود را به نوعی از بین ببرند.

“اگر ما شفاف تر بودیم و از گفتگو درباره همه امور شرمسارتر نبودیم ، احتمالاً می دانستیم كه بسیاری از ما در مورد اصلاح عارضه و مراقبت از پوست با همان مسائل روبرو هستیم.”

وی اضافه کرد: “مجموعه جدید ما نه تنها گزینه های بیشتری برای نظافت عمومی در اختیار زنان قرار می دهد ، بلکه گفتگوی جدیدی را در مورد استفاده از زبانی آغاز می کند که به طور دقیق و با احترام نشان دهنده بدن زن است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>