ونسا هاجنز و مادیسون بیر در مورد آزمایش DNA و نتایج باورنکردنی بیوتی | مصاحبه

باید اعتراف کنم ونسا هوجنز و مادیسون بیر همکاری در یک مارک مراقبت از پوست قطعاً نه روی کارت یکنوع بازی شبیه مارک زیبایی من در حقیقت ، فکر نمی کنم مقدار کارت tarot TikToks در صفحه For You بتواند من را برای این امر آماده کند زیبایی را بشناس، که امروز ، 22 ژوئن راه اندازی می شود.

اما این دو ستاره چگونه همسو شدند؟ خوب ، بیر با خواهر کوچکتر هاجنز ، استلا دوست بود ، بنابراین بیر اغلب در زمان بیرون و بیرون رفتن به هاجنز برخورد می کرد. با این حال ، آنها واقعاً ارتباط برقرار نکردند تا اینکه در سال گذشته تقلا برای مراقبت از پوست خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.

این خواننده 22 ساله با مشکلات پوستی بزرگسالی که در حال رشد است روبرو نشد. در عوض ، آکنه فقط چهار سال پیش به Beer برخورد کرد. هر آنچه که او تلاش کرد تا شکست های خود را بدرقه کند ، شکست خورد. شکست خورده ، خسته و ناامید ، بیر آرزو می کند چیزی – هر چیزی – پاسخ های مداوم بدنبال او را بدهد.

از طرف دیگر ، هاجنز به طور فزاینده ای نگران وضعیت پوست خود و همچنین پیر شدن است. این جوان 32 ساله در این باره می گوید: “هنگامی که 30 ضربه زدم و شروع به دیدن چیزهایی روی پوستم کردم که در 20 سالگی من وجود نداشت ، قطعاً می خواستم مراقبت از پوست را در اولویت قرار دهم.” جذابیت. “من [also] می خواستم بدانم که چیزهای درستی روی پوستم می گذارم که باعث می شود تا آنجا که ممکن است آن را ذخیره کند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>