هیلی بیبر اولین کانال زیبایی YouTube را دارد

پیش از آغاز زیبایی در آینده ، سفیر سوپرمدل و bareMinerals درب روتین زیبایی خود را برداشته و مکالمات پیرامون سلامت روان را آغاز می کند


https://www.youtube.com/watch؟v=AJ9KxqYTkxU

پیش از خط زیبایی قریب الوقوع خود ، هیلی بیبر سوپرمدل کانال زیبایی YouTube خود را راه اندازی کرده است.

در ویدئوی آغازین خود “Welcome To My Channel” ، دختر استفان بالدوین یک نگاه مخفیانه به نوع محتوایی می کند که طرفداران انتظار دیدن آن را دارند.

این کانال قرار است شامل نکات مربوط به مراقبت از پوست و فیلم های نزدیک و شخصی با مو و آرایش تیمش باشد ، همچنین کانال به عنوان بخشی از مجموعه ویدیویی “Who’s in My Bath” میزبان مکالمات با دوستان خود ، از جمله کندل جنر ، همکار مدل و خالق زیبایی است. ؟ “

بینندگان همچنین می توانند ببینند که این جوان 24 ساله عملاً با روانپزشک جسیکا کلمونز به گفتگو نشسته است تا درباره سلامت روان صحبت کند و گفتگوهایی پیرامون سیاست و ایمان را برانگیزد.

بیبر می گوید: “من واقعاً می خواهم بیشتر با شما ارتباط برقرار کنم.”

کانال ، هایلی Rhode Bieber ، سرش را به خط زیبایی مورد انتظار سفیر bareMinerals ، که اکنون انتظار می رود برچسب Rhode باشد ، می دهد ، زیرا علامت تجاری تحت عنوان Bieber Beauty توسط اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده رد شد زیرا به نظر می رسد باعث ایجاد “سردرگمی” می شود. بین او و مارک تجاری شوهرش “جاستین بیبر”.

بیبر برای سرمایه گذاری روی صفحه خود با OBB Pictures ، کمپانی رسانه ای که مستند دمی لواتو را آورده همکاری کرده است. دمی لواتو: رقص با شیطان به صفحه نمایش ، برای تولید کانال.

OBB Pictures نیز پشت سریال مستند یوتیوب اصلی او و شوهرش بود جاستین بیبر: فصول، که بیبر گفت علاقه او را برای ایجاد یک سریال دیگر که نمایشی “واقعی” از او باشد ، برانگیخت.

اولین فیلم از بسیاری از فیلم ها که قرار است در سال 2021 منتشر شود ، از فردا هر هفته چهارشنبه هر هفته پخش می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>