همکاری ، برنامه های توسعه آسیایی Quadpack را مشخص می کند

انتصاب LM به عنوان شریک کره ای مدل عملیاتی آسیا را تلفیق می کند

شرکت تولید کننده و ارائه دهنده بسته بندی زیبایی بین المللی Quadpack ، تولید کننده بسته بندی کره ای LM را به عنوان “شریک رسمی Quadpack” منصوب کرده است تا به تسریع نفوذ آن در بازار آسیا کمک کند.

همراه با توافق نامه با Yuga در چین که در ماه فوریه اعلام شد ، Quadpack در حال ایجاد مشارکت در یک مدل عملیاتی جدید منطقه ای است که برای کمک به ساخت مارک Quadpack ، افزایش سهم بازار ، بهبود خدمات محلی و ارزش سهام با سهامداران طراحی شده است.

راج ساوجی ، مدیر عامل Quadpack – آسیا و اقیانوسیه ، گفت: “بازارهای بزرگ بسته بندی آسیا به میلیاردها (یورو) اندازه گیری می شوند ، تنها ارزش کره 1.1 میلیارد یورو است.

“برای تسخیر این منطقه و تحقق اهداف استراتژی کسب و کار 2020-2025 ، ما به شرکای قابل اعتماد خود متوسل می شویم. با ارزش های مشترک ، نقاط قوت مکمل و شهرت معتبر ، این همکاران اصلی صنعت ما را گسترش می دهند و خدمات ما را غنی می کنند ، همانطور که ما ارائه راه حل در منطقه ، برای منطقه. “

در انتخاب شرکا برای شبکه جهانی در حال گسترش آن ، تعدادی از ویژگیهای کلیدی برای واجد شرایط بودن لازم است. اینها شامل فرآیندهای پایدار ، رهبری رده ، شهرت بی عیب و نقص ، دسترسی مشتری و ارزش افزوده مانند تولید یا دسترسی به بخشهای جدید بازار است.

LM ، مستقر در سئول ، کره ، یک تولید کننده کاملاً معتبر بسته بندی است ، با حضور پررنگ در مراقبت از پوست درما. این مجموعه از امکانات درجه یک برای تولید ، مونتاژ و تزئین قطعات از مجموعه QLine Quadpack از راه حل های هوشمند و مدولار برخوردار است.

یوگا ، واقع در نزدیکی شانگهای ، چین ، در حال حاضر اجزای QLine انتخاب شده را تولید می کند. همراه با امکانات تولید Quadpack در اروپا ، شرکا این شرکت را قادر می سازند تا پیشنهادات خود را افزایش داده و نیازهای بازارهای آسیا را برآورده سازد.

با تکامل شبکه شریک ، Quadpack قصد دارد نمونه کارهای QLine را با راه حل هایی برای بازارهای محلی و با کمک شرکای خود ، در صورت امکان از طریق ایجاد مشترک و نوآوری مشترک ، گسترش دهد.

حضور Quadpack در منطقه آسیا و اقیانوسیه همچنین شامل یک دفتر در توکیو ژاپن است که یک سال پیش افتتاح شده است. با داشتن تیمی در حال رشد ، در حال ایجاد روابط و ایجاد مشارکت در این بازار مهم آسیایی است.

با طولانی ترین تأسیس ، دفتر ملبورن است که به طور مستقیم به استرالیا و نیوزیلند خدمات ارائه می دهد ، با برنامه ریزی برای تهیه سهام و تولید محلی برای زمان سریع تر در بازار و اثر کربن پایین تر.

مدل عملیاتی ساخته شده بر اساس مشارکتهای رسمی برای سایر مناطق در نظر گرفته خواهد شد تا فروش و پشتیبانی مستقیم را تکمیل کند. از نظر تاریخی ، از نظر کواد پک ، رشد از طریق همکاری یک خروج نیست ، بلکه بازگشت به ریشه های آن است.

تیم Eaves مدیر عامل Quadpack گفت: “همکاری در DNA ماست.”

Quadpack به عنوان مشارکت سه شرکت در سال 2003 شروع به کار کرد: Belcos Packaging ، Lenglart Packaging و Gadbrooke Packaging ، که هرکدام با شرکای مختلف در سراسر جهان کار می کردند. در واقع ، مدیر عامل شرکت مایکروسافت لیم یکی از قدیمی ترین تماس های من از بلکوس است که تقریباً به دو دهه قبل برمی گردد. خوشحالم که دوستی خود را تجدید کرده و از شریک زندگی جدید خود در خانواده Quadpack استقبال می کنم. “

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>