همه در حال حاضر وسواس زیادی برای بهبود کریستال ها دارند – به همین دلیل است

وقتی کریستال پاک شده شما آماده برنامه ریزی شد ، آن را در دست بگیرید ، چشمان خود را ببندید و قصد خود را بگویید. تجلی خود را تکرار کنید ، اهداف خود را تجسم کنید و احساس کنید کریستال انرژی شما را جذب می کند. به شهود خود اعتماد کنید – خواهید فهمید که انتقال انرژی چگونه انجام می شود.

اکنون که انرژی به این شکل فیزیکی ذخیره شده است ، می توانید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید قدرت آن را درگیر کنید. برخی از شفا دهندگان دوست دارند بلورهای خود را در جیب یا کیف نزدیک خود نگه دارند ، در حالی که دیگران فقط آنها را برای مراسم هایی مانند مراسم ماه کامل بیرون می آورند. ممکن است تصمیم بگیرید که می خواهید کریستال خود را در یک مکان ثابت ، مانند طاقچه پنجره یا گوشه اتاق ، نگه دارید. با این وجود تصمیم دارید با آن درگیر شوید ، همیشه مراقب درخشندگی آن باشید.

کریستال های شما حتی ممکن است شخصیت خود را به خود اختصاص دهند. این همه بخشی از سرگرمی است ، پس از پذیرفتن این خواص قدرتمند نترسید. اگرچه هر کریستالی را می توان با شهود جادویی فعال کرد ، اما در طول قرن ها برخی از مواد معدنی ارتباطات شدیدی با تظاهرات خاص ایجاد کرده اند.

چگونه بلورهای مناسب را برای من انتخاب کنم؟

شفادهندگان کریستال اغلب می گویند که شما بلور را انتخاب نمی کنید ، بلور شما را انتخاب می کند. در واقع ، شیرجه رفتن عمیق شما در کار کریستال با روند انتخاب آغاز می شود. اگر قصد دارید مواد معدنی خود را شخصاً از فروشگاه آجر و ملات خریداری کنید ، به شهود خود اجازه دهید تا راهنمای کسب و کار شما باشد. به سمت قسمت بلور و سنگ بروید ، چشمان خود را ببندید و دستان خود را بر روی فرم های صاف و خنک قرار دهید. پاول توضیح می دهد: “شما تصمیم نمی گیرید که کدام بلورها را می خواهید. بلورها برای شما تصمیم می گیرند.”

اکنون ، قصد خود را در نظر بگیرید: دوست دارید چه چیزی را مهار کنید؟ با تمرکز بر مظاهر خود ، بلورها و سنگهای مختلف را در دست خود فشار دهید. احساسات جسمی و عاطفی خود را مشاهده کنید. آیا کف دست شما گرما دارد؟ آیا احساس انرژی می کنید؟ آرام؟ به یاد داشته باشید ، هیچ سلسله مراتبی از ابزار پیشگویی وجود ندارد. ماده معدنی را انتخاب کنید که روح شما را تسکین می دهد.

در غیر اینصورت ، اگر ترجیح می دهید بلور خود را بصورت آنلاین خریداری کنید ، خصوصیات ذاتی بلورها را کاوش کنید. برای یافتن ماده معدنی متناسب با هدف شما ، عملکرد ذاتی آن را با تجلی خود مطابقت دهید. شما عاشق این مواد معدنی افتخارآمیز هستید اما از قیمت ها نیز لذت خواهید برد: هیچ وسیله پیشگویی نباید شما را بدهکار کند. کریستال ها باید زندگی شما را آسان تر کنند و نه استرس زا. در زیر پنج گزینه عالی برای کسانی که تمرین بلور خود را شروع می کنند آورده شده است.

کوارتز را پاک کنید

کوارتز شفاف که به عنوان “Master Healer” شناخته می شود ، هم قدرتمند است و هم همه کاره. این فرکانس ها را به راحتی جذب می کند و اهداف جادویی را بزرگ می کند ، بنابراین می تواند برای بهبودی یا به سادگی برای افزایش ارتعاشات مثبت مورد استفاده قرار گیرد. کوارتز شفاف همچنین یک کریستال همه منظوره است که می تواند به جای دیگران استفاده شود. پل می گوید: “کوارتز شفاف به عنوان کریستال اصلی شفابخشی شناخته می شود. اساساً این یک چیز ضروری برای همه کسانی است که می خواهند وارد بلورها شوند.” جذابیت، توجه داشته باشید که کوارتز شفاف همچنین می تواند قدرت کریستال های دیگر را افزایش دهد. نگران نباشید ، آن را در دستان خود بگیرید و بر خواسته های خود تمرکز کنید ، خواه محافظت ، عشق یا فراوانی.

کوارتز شفاف PeachandPixie

کوارتز را پاک کنید

آمتیست

این کریستال متمایز بنفش به شما کمک می کند تا از قدرت روانی خود استفاده کرده و به حالت هوشیاری بالاتری دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، آمتیست با پاکسازی انرژی های منفی از یک فضا ، محافظت می کند. از لحاظ تاریخی ، آمتیست برای بهبود درد روانی شناخته شده است. در غم و اندوه غالباً روی قلب می پوشند ، به عنوان یک طلسم کوچک و زیبا برای مبارزه با شیاطین اضطراب. همچنین با توانایی های روحی و روانی همراه است. پاول و فابیولا می گویند که رویاهای پیشرفته تری را تجربه می کنند و هنگام استفاده از گردنبندهای آمتیست رویا را به یاد می آورند.

ممکن است تصویر شامل: کریستال ، مواد معدنی ، جواهرات ، لوازم جانبی ، لوازم جانبی ، سنگ های قیمتی ، تزئینات ، آمتیست ، کوارتز و الماس باشد

خوشه های محصولات اصلی Botanica Amethyst

خوشه های آمتیست

کوارتز رز

این ماده معدنی آرام بخش نماد عشق و هماهنگی است. کوارتز گل سرخ را می توان برای استقبال از عاشقانه های جدید و یا کاهش مشکلات روابط موجود مورد استفاده قرار داد: قدرت تسکین دهنده آن ما را ترغیب می کند که قلب خود را باز کنیم ، شور را بپذیریم و صمیمیت را جشن بگیریم. “گل رز کوارتز کریستالی از عشق ، عطوفت و زیبایی است. همچنین از آن به عنوان یک کریستال غم و اندوه برای عزیزی که از زندگی گذشته است یا حتی ممکن است در طول یک جدایی برای عزاداری از دست دادن یک شریک زندگی سابق استفاده شود [in your life]، “پل می گوید. در حالی که سنگ های قرمز معمولاً نشان دهنده اشتیاق نفسانی هستند ، سنگهای صورتی مانند کوارتز گل رز به طرز افسانه ای کار می کنند تا رابطه ای را با عشق شیرین تزریق کنند. کوارتز گل رز یک کریستال فوق العاده برای کار با آن برای ارتقا-عشق به خود و دوستی است.

صابون کودک جادوگر کوارتز گل سرخ گل خورده

کوارتز گل سرخ گلوله خورده

سیترین

رنگ طلایی پویای سیترین ، درخشندگی گرم خورشید را منعکس می کند. به همین ترتیب ، انرژی سیترین خوش بینانه ، خلاقانه و مرفه است. این ماده معدنی ابزاری قدرتمند برای تجلی است: هنگامی که با نور خورشید تزریق می شود ، اهداف شما را تابانده و رویاهای شما را به واقعیت تبدیل می کند. سیترین تقویت کننده اعتماد به نفس افسانه ای است. اعتقاد بر این است که پوشیدن و کار با سیترین می تواند پول بیشتری به همراه داشته باشد ، احتمالاً به این دلیل که به شما کمک می کند ارزش خود را درک کنید. پاول می گوید: “سیترین برای نشان دادن فراوانی ، و نه فقط پول یا چیزهای مادی ، بلکه هر چیزی که سعی دارید آن را در زندگی خود نشان دهید ، مفید است.”

تصویر ممکن است حاوی: مواد معدنی ، کریستال و کوارتز باشد

Soulful Vibes Co. سیترین

سیترین

تورمالین سیاه

اگر استخدام محافظ در بودجه ماهانه شما نیست ، این ماده معدنی قدرتمند را در نظر بگیرید. تورمالین سیاه یک محافظ میدان نیروی پویاست که اعتقاد بر این است انرژی منفی را جذب می کند و ارتعاشات مثبتی را منتشر می کند. بسیاری از افراد آن را به عنوان یک طلسم محافظ دور گردن خود می بندند. برخی از افراد حتی برای دفاع در برابر ترول ها و وسوسه پیمایش نابودی ، روی کامپیوتر خود یک قطعه تورمالین سیاه را روی میز خود نگه می دارند. پاول توصیه می کند: “من فکر می کنم همه باید یک قطعه تورمالین سیاه در جیب خود داشته باشند.” “من آنها را روی لپ تاپ همسرش قرار می دهم در حالی که او کار می کند.” همه چیز در مورد جلوگیری از احساسات بد و استقبال از موارد جدید است.

تصویر ممکن است حاوی: گیاهی و غذایی باشد

کریستالهای طلوع ماه طلوع سیاه

تورمالین سیاه


بیشتر بخوانید داستانهای طالع بینی و غیبت:


من پیمانه ای را که باید با آن تابلو درست کنید اینجا قرار داده ام:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>