هلو و لیلی درمان نقطه ای Transparen-C Pro را برای ذوب شدن لکه های تاریک دور می کند | مرور

وقتی دستم را گرفتم هلو و لیلیآخرین راز مراقبت از پوست ، یک درمان نقطه ای قدرتمند ، من انتظار نداشتم که این فرمول بر پایه روغن باشد. من سهم خوبی از سیلی زدن به تکه های جوش و نقطه زدن صورتم با خمیرهای رنگ روشن قبل از خواب داشته ام ، بنابراین من آماده یک فرمول شفاف نبودم (این کلید است ، همانطور که به زودی خواهید فهمید) پوست من بدون هیچ اثری – علاوه بر درخشش ظریف در مناطقی که به آن اعمال می شود.

من آنقدر خوش شانس بودم که اولین نفری بودم که هلو و لیلی را امتحان کردم Transparen-C Pro Spot درمانی، که بیش از سه سال در ساخت است. اگر موردی را خوانده اید جذابیت خلاصه محصولات مراقبت از پوست ، احتمال دارد که شما احتمالاً با یک ویتامین C روبرو شده باشید. ما ستاینده قاطعانه یک ماده قدرتمند و همه کاره هستیم که باعث تولید کلاژن و الاستین می شود ، مانند اشعه ماورا بنفش با متجاوزان محیطی مبارزه می کند و – شاید بدیهی است – تولید ملانین را مهار می کند تا از تشکیل پر رنگی جلوگیری کند. “[Vitamin C] یک عامل روشن کننده برتر است که بدون از بین رفتن رنگدانه های طبیعی پوست ، لکه های قهوه ای را محو می کند “، پیش از این هوارد سوبل ، متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره در نیویورک گفت جذابیت

اما هنگامی که شروع به جذب نیترات ویتامین C می کنید ، همه چیز سریع و گیج کننده می شود. این نام ، Transparen-C ، سرآغاز ماموریت هلو و لیلی در آموزش جامعه خود در مورد عامل “چرا” در توسعه محصول این برند است. یون میگه جذابیت که سالها تحقیق و آزمایش تیم – حدود 57 فرمول مختلف – طول کشید تا به نتیجه برسد آسکوربیل تترایزوپالمیت.

جوشوا زایچنر ، مدیر تحقیقات آرایشی و بالینی در کوه سینا در شهر نیویورک ، توضیح می دهد که برای افراد ناآگاه ، اسکوربیل تترایزوپالمیت نوعی ویتامین C محلول در روغن است که “نسبت به اسید اسکوربیک سنتی در فرم های آرایشی پایدارتر است”. ساختار شیمیایی آن از چهار پا تشکیل شده است (از این رو “تترا” به نام آن است) ، به همین دلیل ، به گفته شیمی دان لوازم آرایشی جینجر کینگ ، به راحتی اکسید یا تغییر رنگ نمی دهد.

در حالی که محصول نهایی به طور عمدی در یک بطری مات و هلو بسته بندی شده است ، یون می گوید که این فرمول حتی در یک بطری شفاف که برای یک سال در کنار پنجره باقی مانده اکسید نشده است. و در مقایسه با آسکوربات تتراهکسی الدکسسیل (به طور خلاصه آسکوربات THD) ، “پسر عموی نزدیک” در خانواده ویتامین C ، زایخنر و کینگ هر دو اتفاق نظر دارند که آسکوربیل تترایزوپالمیت سریعتر و عمیق تر به پوست نفوذ می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>