هلن میرن ظاهر مورد علاقه خود را با فرش قرمز از همه زمان نشان می دهد – مصاحبه

اون نبود همیشه گرچه فرش قرمز مورد علاقه است. این زمان به 15 سال قبل به جشنواره فیلم ونیز 2006 بازمی گردد. “شبی که ملکه نمایش در ونیز لحظه بسیار بزرگی بود ، زیرا همان لحظه ای بود که فیلم را وارد صحنه های عمومی کرد ، “و او یک لباس کاملاً دوست داشتنی و یکدست نقره ای پوشیدم – و به نظر نمی رسید به عنوان ملکه من این نگاه را دوست داشتم. “

گتی ایماژ

پولک و موهای صورتی می توانند کمک زیادی به احساس زیبایی میرن کنند – یا همانطور که او ترجیح می دهد آن را بگوید ، مثل اینکه “یک کلاهبردار” داشته باشد – اما آنچه در نهایت باعث می شود در طی مجلل ترین رویدادهای صنعت فیلم جذاب ترین احساس خود را داشته باشد ، کاملاً لوازم جانبی غیر منتظره: راحتی.

میرن می گوید: “به نوعی راحت بودن در آنچه می پوشید به شما آرامش و آرامشی می دهد که ظاهر شما را دگرگون می کند.” “شما می توانید همه کارها را کاملاً انجام دهید ، اما اگر نسبت به مواردی که نشان می دهید از خود آگاه باشید ، یا کاملاً متناسب نیست ، به نوعی سفت و سخت هستید. عجیب و غریب ، راحتی بسیار بسیار مهم است.”

این راحتی وقتی اعتماد به نفس پیدا می کند که میرن جلوی دوربین باشد ، همین امر باعث شده است که او برای بسیاری از افراد به یک نماد زیبایی تبدیل شود. اما حتی خود میرن نیز الگوهای زیبایی دارد ، از جمله کیت وینسلت که اخیراً در میان رده های سفیر لورئال پاریس به میرن پیوست.

گتی ایماژ

میرن درباره او می گوید: “کیت ، البته بدون شک زن بسیار زیبایی است. اما او به نوعی زیباست که همیشه اجازه داده خودش باشد – خود طبیعی”. زیبایی وثیقه کوستار “حتی زمانی که او بسیار واضح است ، به زیبایی با مو و آرایش لباس پوشیده است ، چیزی همیشه طبیعی در او وجود دارد و این از شخصیت او ناشی می شود. او یک زن واقعا عالی است.”

همانطور که می گویند شناختن یکی به یکی نیاز دارد.


گلم فرش قرمز بیشتر:


اکنون باحال ترین مواردی را که هلن میرن گفته است بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>