هزاره های بیشتر لیفت ابرو را از طریق گزینه های شیمیایی انتخاب می کنند

ساندر خاطرنشان می کند: “صرف نظر از سن بیمار ، آزاد کردن ابرو در سطح زیر پریوستوم ، که یک لایه Saran Wrap است ، بلافاصله بالای استخوان بسیار مهم است.” “اگر آن سطح را به اندازه کافی بالا نبریم ، ابرو خیلی سریع عقب می رود.”

در بیماران جوان با شلی کم و بدون آن ، پزشکان به ندرت پوست را هنگام لیفت ابرو از بین می برند. در افراد بالای 40 سال ، ممکن است قبل از جابجایی مجدد و جمع شدن بافت با لنگر بخیه یا بخیه های بافته شده سنگین ، هلال کوچکی از پوست سر را اصلاح کنند. Devgan توضیح می دهد: “بسته به محل بخیه ، می توانید نحوه جهت گیری بافت ها را تغییر دهید.” “اگر بخیه های خود را بیشتر به سمت مرکز قرار دهید ، می توانید یک قله بیشتر بدست آورید. اگر آنها را بیشتر جانبی قرار دهید ، می توانید چشم گربه بیشتری داشته باشید.”

بعد از جراحی ، برنامه ریزی کنید که پنج تا هفت روز از کار خارج شود. در اطراف محل های برش و احتمالاً بالای ابروهای خود کبودی و تورم خواهید داشت. پزشک ممکن است شما را مجبور کند چند روز از یک پانسمان فشاری استفاده کنید و به شما یک پماد آنتی بیوتیک برای بهبود سریع برش ها بدهد. درد پس از عمل معمولاً در صورت نیاز به جای داروهای مخدر با تیلنول قابل کنترل است. بخیه ها بسته به نوع آن یا خود به تدریج حل می شوند یا حدود یک هفته بعد از جراحی برداشته می شوند. انتظار می رود بی حسی در اطراف زخم های شما چندین ماه طول بکشد ، ساندر می گوید؛ گاهی اوقات ، این عدم احساس می تواند دائمی باشد.

عوارض احتمالی شامل خونریزی ، عفونت ، هماتوم (جمع شدن خون در زیر پوست) ، جدا شدن زخم و بهبودی ضعیف است. ریزش مو در محل برش نیز ممکن است اتفاق بیفتد. “نادر است که ما این مسئله را داشته باشیم ، اما اگر کسی احساس کند [they’re] در معرض خطر بالای ریزش مو ، ما PRP تزریق خواهیم کرد [platelet-rich plasma] در زمان جراحی [to stimulate the follicles]، “ساندر می گوید. آسیب عصبی یکی دیگر از خطرات غیرمعمول مرتبط با لیفت ابرو است ، زیرا” شاخه جلویی عصب صورت که عضله فرونتال را عصب می بخشد [of the forehead] او به طور معمول از بالای دم ابرو عبور می کند. “

با مقاومت در برابر ماندگاری مشهور جراحی ، نتایج لیفت ابرو برای همیشه لطفاً نیست – بیشتر از یک دهه ، حداکثر ، اغلب در بیماران جوان کمتر است ، زیرا جراحان عمداً رویکرد تهاجمی کمتری دارند و از برداشتن پوست و کشش تنش جلوگیری می کنند تا تنظیم دقیق آن انجام شود. معماری ابرو.

آناتومی ، پیچیدگی روش و موقعیت جغرافیایی و اعتبار شما در قیمت نهایی تأثیرگذار است ، اما شما در حال جستجو برای محدوده پارکینگ 4000 تا 16000 دلار برای لیفت جانبی هستید.


بیشتر بخوانید در مورد جراحی پلاستیک:

اکنون ، تماشا کنید که نیکول بایر محصولات عجیب زیبایی را مرور می کند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>