هر مارک زیبایی مشهور با برنامه های شناخته شده علامت تجاری

بنابراین بسیاری از افراد مشهور این روزها مارک های زیبایی را راه اندازی می کنند (گویی که نمی دانید). افراد مشهور با سرعتی به ظاهر ناخوشایند و بدون هیچ نشانه ای از توقف ، عشق خود را به مراقبت از پوست ، مراقبت از مو ، آرایش و سلامتی – و تحسین دیگران از زرق و برق دار بودن خود – به تجارت های پر رونق تبدیل می کنند. ما شاهد محصولات جدیدی از آلیشیا كیز ، جنیفر لوپز ، سلنا گومز ، فارل ، لیدی گاگا ، ریحانا بوده ایم – و اینها فقط ستارگان پرتاب كننده خط هستند جذابیت در دو سال گذشته پوشش می دهد. تعداد بیشتری از آنها از کجا آمده اند و تعداد بیشتری نیز برای آمدن وجود دارد.

خوشبختانه ، با کمی سکوت و یک وقت اضافی کاملاً اضافی به دست لوتا ، طرفداران می توانند بررسی کنند که آیا ستاره های مورد علاقه خود درخواست علامت تجاری را به اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) ، آژانس فدرال مسئول اعطای اختراع ثبت کرده اند و ثبت علائم تجاری هر کسی می تواند از سیستم جستجوی الکترونیکی مارک تجاری (معروف به TESS) برای جستجوی نام یا کلمات خاص استفاده کند ، و گاهی اوقات شما برنده تمام پولها هستید. به این ترتیب مارک هایی مانند Fenty Skin و Haus Beauty قبل از هرگونه اعلام رسمی مشخص شدند.

اما به جای اینکه از شما انتظار داشته باشیم چندین ساعت در هفته را برای بازی با مارک تجاری شرلوک اختصاص دهید ، ما وظایف کارآگاهی را برای شما انجام می دهیم و تمام جدیدترین مارک های زیبایی را که شایعه بیش از حد شایعه دارند ، جمع آوری می کنیم ، برنامه های کاربردی علامت تجاری آنها جنجالی می یابد و افراد مشهور مرتبط رویاهای کارآفرینی خود را دنبال می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>