هدی بیوتی “بزرگترین معرفی سال” برند را با توجه به درگیری ها در فلسطین به تعویق انداخت

یک کارآفرین زیبایی گفت که آرزو می کند کاش شرایط برای به اشتراک گذاشتن جزئیات محصول متفاوت بود

هدی کتان ، بنیانگذار هدی بیوتی مستقر در دبی ، افشای “بزرگترین معرفی سال” برند خود را در رابطه با درگیری های اسرائیل و فلسطین در روزهای اخیر به تعویق انداخت.

محتوای تیزر تبلیغاتی این محصول قرار بود دیروز (18 مه) پخش شود ، با این حال ، کتان به دلیل شعله ور شدن درگیری میان دو ایالت در این ماه ، پست ها را کشید.

نبرد بین فلسطینی ها و اسرائیلی ها یکی از طولانی ترین درگیری های جهان است ، اسرائیلی ها بیش از 50 سال نوار غزه در کشور فلسطین را اشغال کرده اند.

این کارآفرین زیبایی از طریق کانال اینستاگرام برند خود گفت: “با همه آنچه در جهان ، با اسرائیل و فلسطین در جریان است ، من نمی خواستم در مورد آرایش صحبت کنم.”

وی افزود: “من می دانم كه بعضی از افراد به طور معمول به زندگی خود ادامه می دهند اما من برای انجام این كار مشكل دارم.

“من واقعاً از اشتراک گذاری بسیار هیجان زده ام [the product] با شما بچه ها ، فقط آرزو می کنم در شرایط مختلفی باشد. ”

وی ادامه داد: “این احتمالاً بدترین طعنه است.”

با این حال ، با توجه به تدارکات ، انتظار می رود که نام تجاری امروز جزئیات محصول جدید را اعلام کند ، کاتان گفت که دو سال است که در دست تولید است.

کتان در مورد خیزش اخیر درگیری ها و حملات هوایی از طریق کانال شخصی خود ،huda ، که در آن درباره شهرک نشینان اسرائیلی که خانه های فلسطینی ها را تصرف می کنند ، صحبت می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>