هدف صادقانه زیبایی جسیکا آلبا 1.5 میلیارد دلار IPO آمریکا است

نام تجاری زیبایی بازیگر “Fantastic Four” که قصد حمایت از آن را دارد قصد دارد حدود 25.8 میلیون سهم بین 14 تا 17 دلار ارائه دهد

شرکت زیبایی و زیبایی بازیگر زن ، جسیکا آلبا ، صادق زیبایی ، گفته است که هدف آن ارزیابی بیش از 1.5 میلیارد دلار در عرضه اولیه اولیه (IPO) در ایالات متحده در روز دوشنبه است.

طبق CNBC ، این شرکت مستقر در لس آنجلس و با حمایت سرمایه گذار باتجربه زیبایی L Catterton ، قصد دارد حدود 25.8 میلیون سهم با قیمت بین 14 تا 17 دلار در Nasdaq تحت نماد “HNST” ارائه دهد.

به استثنای درآمد حاصل از سهام پیشنهادی سهامداران ، Honest در انتهای محدوده 110 میلیون دلار در منطقه دریافت می كند.

این شرکت که در سال 2018 بازنگری در ظاهر خود انجام داده است ، قصد دارد از درآمد حاصل از این پیشنهاد برای تأمین بودجه بازاریابی و تبلیغات مستقیم به مصرف کننده و همچنین راه اندازی های جدید و گسترش تجارت خود با مارک های مکمل استفاده کند.

به گفته نزدیکان این موضوع ، در ماه فوریه ، Honest Beauty که توسط مدیر عامل شرکت Nick Vlahos هدایت می شود ، آماده می شد که برای عمومی شدن به دنبال ارزیابی حدود 2 میلیارد دلار باشد. بلومبرگ، به گفته منبع ، انحراف از برنامه این شرکت برای فروش تقریبی 1 میلیارد دلار است.

گفته می شود که مورگان استنلی ، جفریز و جی پی مورگان در زمره بیمه گران اصلی این پیشنهاد هستند.

صادقانه ادعا می کند که طبق وب سایت این برند از استفاده از حدود 2500 مواد شیمیایی و مواد در محصولات زیبایی خود برای ایجاد “محصولات ایمن و موثر” خودداری کرده است.

علاوه بر زیبایی و پوست کودک ، نام تجاری Alba محصولات تمیز کننده و پوشاک را نیز ارائه می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>