هایلی بیبر “نمی تواند به رختخواب برود” بدون استفاده از پماد Aquaphor Healing

هایلی بیبر، که در حال راه اندازی مارک تجاری خود است ، فقط برنامه کامل مراقبت از پوست در طول شب خود را در کانال YouTube خود نشان داد. همانطور که انتظار می رفت ، انواع مختلف پاک کننده ها ، سرم ها و روغن های میان رده و لوکس در ترکیب اصلی او وجود دارد – اما این ماده اصلی ارزان قیمت داروخانه است که بیبر کل برنامه را به پایان می رساند و بیشتر توجه ما را به خود جلب می کند.

بیبر بعد از گذراندن روال کامل خود – از جمله روغن پاک کننده ، سرم پپتید ، کرم محافظ و کرم چشم ، اما به آنها محدود نمی شود – آکوافر، یک پماد بهبود دهنده روغن ، برای جلوگیری از خشکی و ترک لبها. “چیزی که من به طور قانونی نمی توانم بدون انجام آن به رختخواب بروم ، استفاده از لب لب است. من از لبهای شکسته متنفرم و از احساس خشکی آنها متنفرم ؛ این یکی از بزرگترین مزاحمت های حیوان خانگی من است.” “هدف من Aquaphor است ؛ من فکر می کنم بهترین مرهم لب است.”

Beiber یک وان اندازه متوسط ​​از پماد را بیرون می کشد ، و آن را در حالی که بر روی لبهایش لک می زند ، از طریق روش های دیگر استفاده از Aquaphor ، می گوید: “اگر من واقعاً لکه های پوسته پوسته و خشک در هر نقطه از پوست خود داشته باشم … کمی Aquaphor اضافی در آن مناطق قرار دهید. “

وقتی صحبت از قدرت شفابخش مشکوک این پماد می شود ، او حقش را دارد. اما احیای پوست خشک و ترک خورده تمام کار Aquaphor (یا هر ژله نفتی) دیگری نیست. همانطور که اخیراً TikTok کشف کرده است ، اگر چیزی را که “slugging” نامیده می شود ، انجام دهید ، آن را به عنوان آخرین مرحله از برنامه های مراقبت از پوست برای مهر و موم کردن سایر محصولات ، می توانید یک ابزار ضد آکنه واقعاً مفید باشد. و ، همانطور که یک بار مون گوهرا ، متخصص پوست دارای مجوز هیئت مدیره گفت جذابیت، ژل نفتی همچنین باعث پاک کننده آرایش درجه A می شود. وی توضیح می دهد: “این سبک و روان است ، بنابراین آرایش بدون آسیب رساندن به پوست کاملاً لغزنده می شود.”

درمان پیشرفته پماد Aquaphor Healing روی زمینه سفید

پودر درمانی Aquaphor درمانی پیشرفته

اگر حرف ما و بیبر برای فروش شما در این محصول مقرون به صرفه که تمام کارها را انجام می دهد کافی نیست ، ما مطمئن نیستیم که چه کاری انجام می شود. اما جدی ، هرچه زودتر در یک وان بزرگ سرمایه گذاری کنید – پوست (و کیف پول) شما را متشکر خواهد کرد.


اطلاعات بیشتر در مورد هایلی بیبر:


در حال حاضر ، آرایشگر هایلی بیبر بهترین ظاهر خود را خراب می کند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>