هایلایتر سرمی نور مایعات ایلیا مانند نور شمع در بطری است – بررسی

چند هفته پیش سایه Nova را از این برند گرفتم و در ابتدا آن را نوشتم زیرا به نظر می رسد که با سایه های طلای گرم مانند این شسته شده ام. اما کنجکاوی وقتی گربه را به دست خود آغشته کردم گربه را کشت و فهمیدم که بافت و پایان رنگ مایعات دقیقاً همان چیزی است که بدنبال آن بودم. من از آن تقریباً به طور انحصاری استفاده کردم.

فرمول ایلیا خیلی سریع در پوست فرو می رود ، تقریباً مانند یک محصول مراقبت از پوست. و برخلاف برخی دیگر از فرمول های مایع که من امتحان کرده ام ، این لایه با محصولات پایه مانند کانسیلر ، فونداسیون و رژگونه کاملاً خوب لایه بندی می شود ، بنابراین تا جایی که مورد استفاده قرار می گیرد نیازی به برنامه بازی زیاد ندارید. در پایان روتین پایه ، مقادیر اندازه نخود را روی نوک انگشتانم جمع می کنم و مستقیماً روی استخوان های گونه و شقیقه هایم می بندم تا زمانی که به سطح عالی درخشش برسم. گاهی اوقات من همچنین از یک نکته برجسته از آرایشگر Rocio Matos استفاده می کنم و کمی دور چشمم را نیز می کشم. وی قبلا گفت جذابیت.

آنچه هر بار نتیجه می دهد یک نگاه نرم و روشن از درون است که فقط در نور خاصی دیده می شود و باعث می شود چهره من در حالی که سرم را به طور طبیعی از طریق مکالمه تغییر می دهم پویا به نظر برسد. یک بار دیگر ، این از طرف شخصی آمده است که تا همین اواخر ، کاملاً از برجسته های طلا متنفر بود. اما نووا بیشتر شبیه شامپاین روی پوست است زیرا کاملاً کاملاً شفاف است که رنگ پوست گلگون من ظاهر می شود و ترکیبی از رنگ ها را فقط برای من ایجاد می کند. همچنین می توانید سایه های Liquid Light Atomic (صورتی مروارید پاستلی) یا Astrid (رزگلد) را انتخاب کنید. صرف نظر از سایه ، در این فرمول مبتنی بر آب که با گلیسیرین نرم کننده پوست نیز همراه است ، سهولت پیدا خواهید کرد.

Ilia Beauty Liquid Serum Light Highlighter روی زمینه سفید

هایلایتر سرم مایعات مایع Ilia Beauty

مانند همه چیزهای زندگی ، تنظیمات آرایش من به رشد ، تغییر و تحول ادامه می دهند. شاید روزی دوباره به فلزهای سرگردان برگردم ، اما در حال حاضر ، با محبوب جدید و جذاب و عاشقانه کاملاً خیالی با آقای دارسی خودم اینجا خواهم بود.

هایلایتر مایع زیبایی ایلیا 42 دلار است و در سایت sephora.com در دسترس است.


اطلاعات بیشتر در مورد هایلایتر


اکنون ، ببینید که چگونه رژ در 100 سال گذشته تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>