هاوایی تروپیک صاحبان حیوانات خانگی را با حیله کیسه مدفوع معطر هدف قرار می دهد

کیف های مدفوع سگ های بوی گرمسیری این برند تولید شده اند تا به مردم یادآوری کنند قبل از راه رفتن سگ خود ضد آفتاب بزنند

مصرف کنندگان قبل از یک روز در ساحل یا قبل از خوابیدن در کنار استخر ضد آفتاب می زنند ، اما آیا آنها به یاد دارند که از پوست خود در سایر موارد قرار گرفتن در معرض آفتاب محافظت کنند؟

در تلاش برای اطمینان از اینکه واکرهای سگ در ایالات متحده به یاد داشته باشند که از پوست آنها در خارج از خانه محافظت کنند ، مارک مراقبت از آفتاب هاوایی Tropic آن صاحب سگ دیگر را که کیف ضروری است ، ارتقا داده است.

کیف های مدفوع سگ با رایحه دلپذیر گرمسیری مارک هاوایی Tropic تزریق می شود و اگر قبل از استفاده از پوسته ضد آفتاب خود استفاده نکرده اند ، به خاطرات سگ واکرها ادامه دهید.

صاحبان سگ می توانند به سایت HawaiTropicPawsForSPF.com مراجعه کنند و کیف و کوپن رایگان طیف وسیعی از محصولات هاوایی Tropic SPF خود را مطالبه کنند.

برچسب متعلق به مراقبت های شخصی Edgewell خاطرنشان کرد که از زمان همه گیری ، نرخ مالکیت سگ افزایش یافته است ، به طوری که بیش از نیمی از ژنرال Z و Millennials گزارش داده اند که صاحب یک سگ در سال 2020 هستند ، این افزایش هفت میلیون صاحب سگ جدید نسبت به سال قبل است.

با این حال ، تنها 16 درصد صاحبان سگ های ژنرال Z و Millennial گزارش می دهند که مرتبا ضد آفتاب می خورند (GlobalWebIndex).

آناستازیا توبیاس ، رئیس بازاریابی ، سان مراقبت شخصی Edgewell.

“تزریق رایحه هاوایی تروپیک – که مترادف با روزهای گرم و آفتابی است – در کیسه های مدفوع سگ ، یک روش جالب و مفید برای یادآوری مردم است که ضد آفتاب فقط برای ساحل نیست.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>