هاروی نیکولز با این گروه آرایشگاه مو عرضه زیبایی در فروشگاه را گسترش می دهد

جو هانسفورد ، که از جمله مشتریان آن آنجلینا جولی و الیزابت هرلی است ، آماده می شود تا فضای اختصاصی را در فروشگاه Knightsbridge زنجیره لوکس باز کند

فروشگاه Knightsbridge هاروی نیکولز با همکاری جدیدی در زمینه مراقبت از مو ، حضور خود را به عنوان یک فروشگاه یک مرحله ای برای تمام نیازهای زیبایی مورد تأکید قرار داده است.

جو هانسفورد ، صاحب یک آرایشگاه معروف در میفیر ، که در لیست مشتریان آن آنجلینا جولی ، الیزابت هرلی و کامیلا ، دوشس کورن وال قرار دارد ، در ماه نوامبر با ارائه طیف وسیعی از مراقبت از مو و زیبایی ، یک امتیاز در فروشگاه معروف افتتاح خواهد کرد. خدمات.

هاروی نیکولز استراتژی خود را برای تبدیل شدن به یک مکان مطمئن برای درمان های زیبایی و سلامتی در سال 2019 آغاز کرد ، زمانی که کف اختصاصی را در فروشگاه Knightsbridge خود افتتاح کرد.

سرویس های ارائه شده با اتاق های درمانی از La Prairie ، Elemis و Sisley که به صورت کامل ارائه می شوند ، طراحی شده اند تا با دوچرخه های ورزشی و تاج و تخت های کگل ، به نفع همه مناطق بدن باشند.

مانجو مالهوترا ، مدیر عامل شرکت هاروی نیکولز گفت: “سال گذشته به ما این فرصت را داد تا مشتریان خود و انتظارات آنها را از هاروی نیکولز به دقت بررسی کنیم.”

“رویکرد Jo Hansford ، ارائه موهای زیبا ، پر زرق و برق و پوشیدنی به مشتریان در یک سالن لوکس ، کاملاً منطبق با مشتریان ما است.

“هر دو کسب و کار به دلیل ارائه خدمات برجسته به مشتری و گردآوری این دو کسب و کار یک فرصت خارق العاده هستند.”

جوانا هانسفورد ، مدیر عامل جو هانسفورد و دختر بنیانگذار جو ، افزود: “هاروی نیکولز و جو هانسفورد هر دو مترادف لوکس ، میراث و یک مشتری باور نکردنی وفادار هستند.

“به اشتراک گذاشتن همان ارزشهای اصلی ، این یک مشارکت طبیعی است و ما کاملاً خوشحالیم که سالن انتخابی هاروی نیکولز در قلب نایتسبریج هستیم.

“ما فوق العاده هیجان زده هستیم که دومین سالن خود را در لندن با چنین خرده فروشی مورد اعتماد و تحسین افتتاح می کنیم و مشتاقانه منتظر ایجاد یک سالن زیبا و لوکس برای مقصد هستیم. ما نمی توانیم صبر کنیم تا در ماه نوامبر از اولین مشتریانمان استقبال کنیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>