نیکی ولف به عنوان مدیر جهانی هنر به KVD Beauty پیوست

این میکاپ آرتیست مشهور انگلیسی برای Dua Lipa ، Rosie Huntington-Whiteley ، Yara Shahida و Kendall Jenner ظاهر ایجاد کرده است.

مارک زیبایی KVD Beauty با الهام از خال کوبی ، از آرایشگر مشهور بریتانیایی ، نیکی ولف ، به عنوان مدیر جهانی هنر استفاده کرده و استعدادهای خود را به کمپین های بازاریابی و توسعه محصولات جدید این برند وام داده است.

ولف با جمع آوری 1.7 میلیون فالوور اینستاگرام به دلیل آرایش جسورانه ، ولف کار خود را در کالج مد لندن آغاز کرد و در ادامه چهره های مشهوری از جمله Dua Lipa ، Rosie Huntington-Whiteley ، Yara Shahida و Kendall Jenner را آرایش کرد. در حالی که کارهای او صفحات ووگ ، اِل و ماری کلر را جلب کرده است.

آخرین نقش او باعث ایجاد نگاه برای فعالیت های تجاری و بازاریابی مارک متعلق به Kendo و همچنین مشاوره در مورد توسعه محصول جدید و نوآوری خواهد شد.

ولف گفت: “KVD Beauty همچنان با نوآوری در زمینه آرایش با كیفیت بالا و كارایی بالا مرا شگفت زده می كند”.

“من به عنوان عضوی از جامعه آرایشگران ، همیشه برای ارائه محصولات متنوعی که به من در تبلیغات سرمقاله ها ، فرش های قرمز و سایر محصولات کمک کرده است ، روی این برند حساب کرده ام.

“من بسیار افتخار می کنم که به عنوان مدیر جهانی هنر در KVD Beauty به عهده گرفته ام و از همکاری با یکدیگر در زمینه راه اندازی محصولات جدید بسیار خوشحالم و به عنوان بخشی از میراث آنها در صنعت آرایش”.

ولف در کنار تیم Miryam Lumpini مدیر جهانی هنر خال کوبی و همچنین ساندرا سانز ، آنتونی نگوین ، کریستین شیلد و فانی مورر به تیم آرایش جهانی Global Veritas با نام تجاری لوازم آرایشی وگان پیوست.

تارا لوفتیس ، معاون جهانی بازاریابی و روابط عمومی برندهای کندو ، افزود: ما از همکاری با نیکی ولف و استقبال وی از تیم زیبایی KVD بسیار هیجان زده هستیم.

“چشم انداز و تعهد او برای این صنعت کاملاً با مارک همسو است. ما در حالی که KVD Beauty همچنان آرایش های الهام گرفته از خال کوبی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد ، از مشارکت وی در روند تولید محصول بسیار هیجان زده هستیم. “

این انتصاب به دنبال دومین برند تجاری KVD Beauty انجام شد ، به عنوان بخشی از تلاش های وی برای فاصله گرفتن از هنرمند خال کوبی و بنیانگذار اصلی Kat Von D پس از فروش سهام باقی مانده خود در مارک سال گذشته

این برند اگرچه حروف اولیه خود را حفظ کرد ، اظهار داشت که KVD اکنون مخفف “Kara، Veritas، Decora” ، لاتین “Value، Truth، Beauty” است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>