نیکولا مولتون ، مدیر سابق زیبایی Vogue انگلیس ، به عنوان مدیر تحریریه به Beauty Pie پیوست

مولتون ایجاد و استراتژی تولید محتوا را در کل کانال های مارک تجاری لوکس DTC جهت گسترش و تعامل مشترکین خود هدایت خواهد کرد.

پای زیبایی را منصوب کرده است وگ انگلیسی مدیر نیکولا مولتون به عنوان مدیر تحریریه جدید خود به عنوان نام تجاری زیبایی اشتراک همچنان به رشد ردپای خود در صنعت ادامه می دهد.

اعتبار کمک به ارائه مارک فروش مستقیم به مخاطبان گسترده تر وگ انگلیسی، مولتون سالها تجربه تحریریه و استراتژیک را در این نقش به ارمغان آورده است ، زیرا به عنوان مدیر خلاقیت برای آژانس ارتباطات SEEN Group و همچنین زمان حضور خود در صنعت اصلی و زیبایی فعالیت کرده است.

در حال حاضر ، او به دنبال ایجاد محتوا و استراتژی در تمام کانال های دیجیتال و اجتماعی Beauty Pie است زیرا این برند سعی در ارتباط بیشتر با جامعه طرفداران لوکس زیبایی خود دارد.

مارسیا کیلگور ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Beauty Pie ، در مورد انتصاب مولتون گفت: “نیکولا نه تنها واقعاً با استعداد و با تجربه از زیبایی و سلامتی لوکس است ، بلکه دیدگاه مدرنی از نحوه عملکرد اکوسیستم محتوای رسانه های جدید دارد و به ما کمک خواهد کرد. یک جریان ثابت از سرمقاله های عالی برای مخاطبان ما ایجاد کنید. ”

Beauty Pie که توسط Kilgore – مغز زیبایی پشت Bliss ، Soaper Duper ، FitFlop و Soap & Glory – تاسیس شده است ، محصولات زیبایی لوکس را در سراسر محصولات آرایشی رنگ ، مراقبت از پوست و عطر و بدون مارک های گران قیمت خرده فروشان به مشتریان ارائه می دهد.

سال گذشته ، این مارک اولین فروش خود را در خرده فروشی فیزیکی با یک پاپ آپ در هاروی نیکولز در لندن ، انگلستان انجام داد که شامل 80٪ تخفیف برای اعضا بود.

مولتون اضافه کرد: “از زمانی که من برای اولین بار داستان زیبایی پای را وقتی که هنوز در آنجا بودم ، شکستم وگ انگلیسی، من در ذهن نبوغ مارسیا برای ابداع مجدد روش خرید زیبایی وسواس داشتم.

“من نمی توانم صبر کنم تا ایده های تحریریه و انرژی جدیدی را وارد ترکیب کنم.”

“Sephora خیلی خوشحال نیست”: مصاحبه اختصاصی تجارت لوازم آرایشی با Kilgore را اینجا بخوانید.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>