نیدی سونیل ، مدل وکالت هندی ، به تیم بین المللی L’Oréal Paris پیوست

سونیل از پلتفرم خود برای صحبت علیه رنگ آمیزی و خشونت علیه زنان استفاده خواهد کرد

L’Oréal Paris تیم بین المللی خود را با سخنگوی جدید گسترش داده است.

نیدی سونیل ، یک مدل صریح و فعال علیه رنگ آمیزی ، در کنار کاترین لانگوفرد ، اوا لونگوریا ، سلین دیون و ویولا دیویس به ستارگان پر ستاره این برند می پیوندد.

وی پس از دیپیکا پادوکون ، که در سال 2017 با این برند همکاری کرد ، دومین سفیر جهانی هند در این برند می شود.

با شروع حرفه خود به عنوان یک وکیل محیط زیست ، 33 ساله با بازی در کانون توجه به عنوان یک مدل و بازیگر در سال 2011 حرفه وکالت خود را تغییر داد.

از زمان آغاز سفر خود به عنوان مدل ، سونیل در حضور یافت Vogue، او و بازار هارپر قبل از رفتن به بالیوود

او شروع به شکست فیلم خود کرد گانگوبای به عنوان مونیشا در سال 2013.

او برای L’Oréal در مبارزات انتخاباتی این برند برای شامپوی Elvive More Than More بازی خواهد کرد که قرار است در مارس 2021 راه اندازی شود.

“من از پیوستن به” اورآل پاریس “بسیار خوشحالم و صحبت از ارزشمند بودن خود می کنیم که همه باید به موفقیت آن اعتقاد داشته باشیم ، مخصوصاً وقتی دیگران سعی می کنند چیزهای دیگری به ما بگویند.”

در اوایل کار خود در زمینه مدلینگ ، به سونیل گفته شد که کک و مک خود را با لیزر دور کند ، اما از این کار امتناع ورزید.

وی افزود: “برای من ، زیبایی در قدرت کامل صدای خود و تعلق شما در جهان نهفته است. هر داستان ما ارزش شنیدن دارد. ارزش ما حق ابتدایی ماست. “

وی با همکاری با L’Oréal ، مدافع خشونت علیه دختران و زنان خواهد بود ، و به کار خود با Invisible Girl Project ، یک NGO که علیه جنسیت و خشونت علیه زنان کار می کند ، ادامه خواهد داد.

“از وکیل به مدل ، بازیگر تا فعال ، نیدی با استفاده از انرژی خود علیه رنگ آمیزی و جنسیت صحبت می کند و برای دختران تبلیغ می کند تا به اندازه پسرها ارزش داشته باشند.

“او سخنگوی کاملی برای پیام مارک های تجاری ما است ، هر دختری ارزشش را دارد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>