نگاه اول به “آرمانشهر” دوم H Beauty هارودز

فضای 29000 متر مربع بهترین زیبایی در نمایش را گرد هم آورده است که به عنوان “سرزمین عجایب تجربی” توصیف شده است

ایستگاه نمونه زیبایی H

دومین فروشگاه H Beauty که هارودز به شدت مورد انتظار آن است سرانجام درهای خود را به روی مشتریان گشود.

فضای جدید 29000 مترمربعی میلتون کینز ، انگلستان ، به عنوان “آرمان شهر” و “سرزمین عجایب تجربی” یک خریدار زیبایی توصیف شده است ، امتیازات زیبایی ، خدمات و تجربیات را برای مصرف کنندگان جمع می کند.

گفته می شود که پیشنهاد کالای سرپرستی هارودز ، به سرپرستی خریداران آنالیز فرد و میا کالینز ، با توجه به جامعه زیبایی محلی توسعه یافته است و علاقه مندان به علاقه مندان و برخی از مارک های آینده نگر صنعت را ارائه می دهد.

در سراسر گروه های خود ، Harrods قصد دارد بهترین محصولات را در این صنعت با محصولات مراقبت از پوست ارائه دهد که متناسب با هر نگرانی است. “زمین بازی” رایحه ای که به مشتریان امکان می دهد جدیدترین پیشرفت های بویایی را کشف کنند. و همچنین مارک های آرایش و آرایش مو که بهینه سازی معمول هر مشتری را انجام می دهند.

“در Harrods ، ما افتخار زیادی می کنیم که جامعه زیبایی خود را می شناسیم و از اقتدار خود در فضای زیبایی استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که نمونه کارها از مارک ها و محصولات در هر فروشگاه H Beauty متناسب با مشتریان محلی است ، و این در H Beauty منعکس می شود center: mk با مجموعه ای از مجموعه ها و خدمات زیبایی ، “گفت فرد ، مدیر زیبایی Harrods.

“آخرین افتتاحیه H Beauty در مرکز: mk نشانه دیگری از اهمیت چشم انداز خرده فروشی زیبایی انگلستان است و من کاملاً خوشحالم که می توانم مقصد جدید و مهیجی را برای جامعه زیبایی خود ایجاد کنم.

“ما و همچنین افتتاح زیباترین مقصد خرده فروشی ، ما از دیدار با دوستداران زیبایی و کارشناسان در سراسر جامعه محلی و آوردن آنها به خانواده H Beauty بسیار هیجان زده هستیم.”

ایستگاه درمان پوست هارودز

در فضای جدید متنوع است و انواع مختلفی از مفاهیم از جمله میزهای بازی خرده فروش که فضایی را برای حالت دادن به موهای خشک ، نمایش های آرایشی و آزمایش محصول و همچنین یک نوار شامپاین 44 صندلی فراهم می کند ، انتظار می رود از 17 سالگی برای مشتریان باز شود. مه ، به دلیل محدودیت های Covid-19.

در همین حال ، بوتیک های اختصاصی فروشگاه هارودز به برخی از مشهورترین مارک های زیبایی اشاره می کنند. دارای دکوراتیو کاملاً زیبایی Gucci Beauty و نمایشگرهای شیک از Dolce & Gabbana.

“در حالی که فروشگاه جدید ما دارای امضاهای برجسته مانند Hari ، خرس معروف H Beauty ما ، یک نوار شامپاین و یک میز بازی خارق العاده است ، اما همچنین انواع مختلفی از مفاهیم جدید و حتی تجربیات مربوط به زیبایی را ارائه می دهد که قبل از آن مشتریان ما را به عنوان الهام بخش و لذت می بخشد. ما به دنبال این هستیم که “جوهر” زیبایی هارودز را به این منطقه بیاوریم “، کالینز ، رئیس زیبایی در هارودز اضافه کرد.

“من نمی توانم صبر کنم تا مجموعه کاملی از مارک ها و محصولات منحصر به فرد و در حال ظهور را با جامعه محلی به اشتراک بگذارم ، و این فرصت را برای لذت بردن از انواع مارک های پر جنب و جوش و پویا که در هیچ جای دیگر در میلتون در دسترس نیستند ، باز می کند. کینز. “

مقصد جدید پس از افتتاح فروشگاه Harrods ‘Lakeside ، Essex ، در سپتامبر سال 2020 ، به دلیل قفل شدن دوم انگلیس ، تنها دو ماه پس از افتتاح مجبور به تعطیلی شد.

در افتتاح اولین فروشگاه خود ، این سایت به عنوان مقصدی برای تغییر بازی “تغییر دهنده بازی” توصیف شد و گفته می شد که این یک گسترش از پرچمدار لندن آن است که باعث جذب مشتری در خارج از پایتخت انگلستان می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>