نکات برتر از یک آژانس مدیریت برند

Sandrine Zerbib توضیح می دهد که هزاره های بومی دیجیتال چینی کلید موفقیت در این بازار پرسود را دارند

ساندرین ضربیب

بازار لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست و یکی از سریعترین رشد در چین است ، بنابراین چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که نام تجاری شما در این بازار مهم یک داستان موفقیت آمیز است؟

Sandrine Zerbib بنیانگذار مدیریت برند و آژانس دیجیتالی فول جت متمرکز در چین است که در زمینه استراتژی برند دیجیتال ، عملیات تجارت الکترونیکی و بازاریابی 360 تخصص دارد.

Zerbib با در اختیار داشتن مشتریانی از برندهای بین المللی مد ، سبک زندگی و ورزشی ، راهنمای خود را برای جذابیت مصرف کنندگان چینی ارائه می دهد.

او نشان می دهد که چرا داشتن یک USP قوی در چین بیش از هرجای دیگر مهم است ، اینکه چگونه یک استراتژی دیجیتال برای چین می تواند به عنوان یک نقشه برای سایر نقاط عمل کند ، و چرا شما نباید تصور کنید آنچه در سایر جغرافیاها کار می کند برای تشخیص کافی باشد هزاره بومی دیجیتال در چین.

. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>