نوآوری در مراقبت از خورشید تمیز ، م effectiveثر و ایمن

در سال های اخیر ، اصرار مصرف کنندگان بر محصولات تمیز زیبایی شدت یافته است. به این موارد ، تکثیر مداوم مقررات مراقبت از آفتاب برای محدود کردن فیلترهای اشعه ماورا بنفش مجاز و تسریع در محبوبیت ضد آفتاب های معدنی را اضافه کنید و می توانید هیجان زیبایی هالستار را نسبت به سری جدید مواد کاملاً طبیعی ضد آفتاب ما درک کنید.

ما در تابستان 2021 با راه اندازی SolaPure Glo چند منظوره ، محصولات طبیعی خود را آغاز خواهیم کرد [INCI: Vegetable Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract].

در توسعه SolaPure Glo ، Hallstar Beauty از طبیعت الهام گرفته و هدایت می شود – و به طور خاص از مزایای ذاتی آشپزی ، زیبایی و سلامتی زردچوبه. کورکومینوئیدهای موجود در گیاهان زردچوبه دارای خواص ضد التهابی ، آنتی اکسیدانی و ضد میکروبی هستند و حتی در کاهش تولید ROS که منجر به آسیب اکسیداتیو پوست می شود شناخته شده است.

SolaPure Glo از مزایای کورکومین برای بهبود عملکرد SPF و PFA ضد آفتاب ، کنترل بیش از حد رنگدانه و ارتقا overall سلامت کلی پوست استفاده می کند.

SolaPure Glo با افتخار می تواند جای خود را در کنار سایر مواد طبیعی موجود در نمونه کارهای محلول تمیز کننده مراقبت از آفتاب Hallstar Beauty داشته باشد.

مواد طبیعی فعال و فعال تولید شده توسط آزمایشگاه های ما می توانند باعث ایجاد احساس و لطافت پوستی دلپذیر در فرمولاسیون ها و همچنین ادعاهای اضافی مانند محافظت در برابر نور ضد آبی ، ضد قرمزی و مهار رادیکال های آزاد شوند. این محصولات نوآورانه با هم راه حل های “سبز” و ایمن مراقبت از خورشید را که مشتری می خواهد ، فراهم می کند.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>