! نقش بازیافت کربن در سبز کردن زیبایی

بازیافت کربن نه تنها کربنی را جذب می کند که در غیر این صورت در جو آزاد می شود ، بلکه جایگزینی برای مواد سنتی حاصل از فسیل فراهم می کند – و زیبایی در جستجوی مزایای آن است

در تلاش برای محدود کردن گرم شدن کره زمین ، انتشار گازهای گلخانه ای به طور یکسان مورد توجه دولت ها و شرکت ها قرار گرفته است.

در حالیکه در یک دنیای کامل ، چنین انتشاراتی مدتهاست متوقف شده است ، اما به راه حلهایی نیاز دارد که همزمان با واقعیتهای تولید کار کنند – و اکنون شرکتهای زیبایی از یک راه حل استفاده می کنند که از انتشار کربن در صنایع مانند نفت و فولاد برای تأمین گسترده استفاده می کند. طیف وسیعی از مواد مفید و پیش سازها.

سال گذشته ، L’Oréal از ایجاد بطری ساخته شده با استفاده از پلی اتیلن (PE) از انتشار کربن جذب شده و بازیافت شده خبر داد و قصد خود را برای تجاری سازی این بطری تا سال 2024 اعلام کرد.

در همین حال ، مارس ، صاحب نام تجاری و صاحب مجوز عطر ، Coty ، قصد خود را برای استفاده از تنها اتانول تولید شده از انتشار کربن در عطرهای خوب خود در مارک های مختلف از جمله Chloé ، Davidoff و Hugo Boss اعلام کرد.

سپس ، در ماه مه ، غول شیمیایی BASF اعلام کرد که اکنون قادر به تولید در مقیاس آزمایشگاهی n-oktanol (الکل چربی مورد استفاده در مواد آرایشی) است که از انتشارات صنعتی مونوکسیدکربن و هیدروژن حاصل می شود.

در این مورد وجه مشترک همه این شرکت ها این است که آنها با LanzaTech ، ارائه دهنده برجسته فناوری بازیافت کربن ، همکاری می کنند و همچنین با بزرگسالان صنعت مراقبت شخصی Mibelle و Unilever همکاری می کند.

. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>