نقد و بررسی: Zara Beauty یک مجموعه آرایشی عظیم را راه اندازی کرد و ما همه آن را امتحان کردیم

در پشت صحنه هر نمایشگاه هفته مد نیویورک قبل از همه گیری ، تقریباً همیشه مجبور بودید یک نمایشگاه پیدا کنید جذابیت در وسط همه چیز ویرایشگر ، عکس هایی از هر انگشت زدن ، هر جستن اسفنج زیبایی و هر کش رفتن رژ لب را می گیرد. در میان آن دیوانگی ها ، معمولاً یک نفر بیشتر مشتاق دیدار او بودیم: آرایشگر دایان کندال، که از دهه 1980 در صنعت زیبایی کار می کند. وقتی به اندازه او در باند نمایش ها ، جلد مجلات و تبلیغات دستی داشته اید ، تمایل دارید که بینشی بی پایان جمع کنید ، مخصوصاً وقتی صحبت از فرمولاسیون محصول می شود.

کندال می گوید: “هنگامی که دختران را برای نمایش باند آماده می کنید ، گاهی اوقات چهار ساعت قبل از رفتن آنها به باند ، آرایش می کنید ، بنابراین داشتن محصولات با کیفیت بسیار مهم است.” جذابیت از طریق بزرگنمایی “به دلیل تجربه طولانی مدت کار با محصولات ، مواردی وجود دارد که من واقعاً در یک محصول جدید اشتیاق دارم ، و این کاربرد زیبا ، با کیفیت نرم ، رنگدانه و آسان است که ماندگار است.”

کندال در حال حاضر این بالاترین سطح تخصص را در راه اندازی عظیم مارک آرایش از هیچ کس به جز خرده فروش مد زارا به ارمغان آورده است. خط ، به درستی نامگذاری شده است زیبایی زارا، از 12 مه آنلاین و در فروشگاه های منتخب با 21 مورد که شامل دسته های صورت ، چشم ، لب ، ناخن و ابزار است ، راه اندازی می شود. این محصولات که عمدتا در بسته بندی های قابل تعویض و در سایه های وسیع قرار می گیرند ، بیش از یک سال و نیم در حال کار هستند.

جذابیت کارمندان اولین کسانی بودند که بیشتر محصولات موجود در این مجموعه را امتحان کردند. در زیر ، ما محصولات اصلی را که باید در مورد آنها بدانید تجزیه می کنیم – و سپس انبار می کنیم.

لب

دستیار تحریریه Gabi Thorne از رژ لب Zara Beauty Ultimatte در اصل استفاده می کند. گابی تورن
رژ لب مات قابل شارژ Ultra Matte Zara Beauty روی زمینه سفید

رژلب مات قابل شارژ Ultra Matte Zara Beauty

اگر ترجیح می دهید رژ لب های شما از لحاظ جسمی مات و ماندگار باشد ، فرمول Ultimatte زارا بیوتی مطمئناً موضع خود را به عنوان The One برای شما ثابت می کند. این رنگ در 14 سایه در رنگ های قرمز ، صورتی ، بنفش و برهنه موجود است که از عادلانه تا عمیق متفاوت است. همانطور که در بالا در دستیار تحریریه Gabi Thorne در سایه اصلی دیده می شود ، Ultimatte با یک ضربه تند وشدید زدن به اثر کامل می رسد و همان بافت جیر مانند داخل کیف دستی طراح است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>