نقد و بررسی: Elf Cosmetics Camo CC Cream پوشش کامل و بدون فداکاری راحتی را فراهم می کند

در این مرحله ، فکر نمی کنم یک خریدار زیبایی در زمین وجود داشته باشد که با او آشنا نباشد لوازم آرایشی ELFکانسیلر Camo. چه از آن استفاده کنید و چه نکنید ، بدون شک ستایش برای بافت صاف ، پوشش کامل و قیمت قابل دسترسی آن را شنیده اید (احتمالاً در TikTok ، جایی که محصولات این برند اغلب به صورت ویروسی در می آیند). ELF به تازگی اولین محصول خواهر خود را منتشر کرده است ، کرم CC Camo، که به طور شگفت انگیزی قبلاً ویروسی شده است. این س obviousال واضحی را به وجود می آورد: آیا ارزش هیاهو دارد؟ من ، یک کرم CC CC ، آن را امتحان کردم تا ببینم با سایر موارد دلخواه من مقایسه می شود.

این کرم CC که با قیمت 14 دلار به فروش می رسد ، در 16 سایه با عمق و ته رنگ متفاوت ارائه می شود. من در اکثر جاها با زیرزمینی گلگون و در بقیه قسمت های زیرین بی طرفانه طیف هستم. سایه های 120N و 150C را مخلوط کردم تا کاملا مطابقت داشته باشد.

از آنجا که از بسیاری از کرم های CC ضخیم تر و پرتر است ، من آن را بیشتر شبیه یک پایه می خورم تا یک محصول مراقبت از پوست: با مالیدن پشت دست ، آن را گرم می کنم و از انگشتانم پخش می کنم تا روی صورتم پخش شود در بخشها ، سپس آن قسمتها را با یک برس کرکی و مخروطی مانند برس Thrive Causemetics Diffusing Dome Blush Brush مخلوط کنید. این فرمول قابل ساخت است ، بنابراین به جای استفاده از کانسیلر ، فرآیند را در هر جایی که به پوشش اضافی (زیر چشم ، اطراف بینی و چانه) نیاز داشته باشم ، تکرار می کنم.

همانطور که می توانید بگویید ، کرم ELF Camo CC نمی تواند به طور جادویی لکه ها را از بین ببرد – اما کاملاً قادر به پوشاندن سیاهی و رنگ پوست شب است.

Nicola Dall’Asen /جذابیت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>